Pojištění hypotéky je nejzákladnější služba, kterou klientům doporučuji k sjednávané hypotéce. Nemyslím tím banko-pojištění, které v bankách nabízejí k získání slevy k hypotéce, ale klasické rizikové životní pojištění. Správně nastavené krytí rizik totiž už ve spoustě případů zachránilo klienty od nepříjemné situace při nečekaných událostech.

Správně nastavené životní pojištění ochrání nejen vás, ale i celou rodinu, včetně dětí.

Splácení hypotéky je závazek na opravdu dlouhé období a tím pádem je i vyšší pravděpodobnost, že se kvůli nemoci, úrazu nebo závažnější zdravotní situaci dostanete do problémů se splácením a s placením běžných nákladů a poplatků. Tedy v té příznivější variantě. Může to bohužel zajít i do podstatně horšího stavu.

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next

Na jaká rizika a připojištění se soustředit? Není přesně dáno, co musíte nebo nemusíte mít. Vždy se řeší vaše aktuální situace a plánované závazky nyní i v budoucnu. Zohledňuje se i jaké máte finanční rezervy. Díky nim pak můžete každý měsíc ušetřit na pojistném.

Pojištění hypotéky není jen o pojištění úrazu

Nejčastější chybou při nastavení pojištění hypotéky je, že se pojistíte pouze na smrt a na invaliditu způsobenou úrazem. Statisticky ale více než 96% případů pojistných plnění z tohoto připojištění je způsobeno nemocí a to krevního oběhu, nervového systému nebo svalstva.

CHCI MÍT JISTOTU PŘI SPLÁCENÍ ZÁVAZKŮ

Pojištění hypotéky berte jako službu, ne jako zdroj příjmů

Pořád ještě spousta nepojištěných klientů, kteří splácejí své závazky, berou rizikové životní pojištění a pojištění hypotéky jako něco, na čem se nijak nedá vydělat a jen se za to platí. Vždy je ale lepší platit za službu, která vám v případě potřeby pomůže, než si na to odkládat peníze. Na některé situace se totiž takto nedá připravit.

Pokud již máte životní pojištění, je vždy po několika letech nebo při větších změnách ve vašem životě aktualizovat. Neříkám zrušit! Tím si jen uškodíte. Postačí odpovídající úpravy, navýšení pojistného plnění atd. Stejně tak je potřeba si uvědomit, že pojištění slouží ke krytí dopadu při pojistných plněních. Spořit si do pojištění je stále ještě situace, kterou někteří prodejci pojištění nabízejí, a to i přes to, že to přímo Česká národní banka bere jako neetické.

CHCI ZÍSKAT ODPOVÍDAJÍCÍ ŘEŠENÍ

 

 

Víte o někom, koho bude článek nebo služba zajímat nebo mu přijde užitečný/-á? Klidně odkaz na článek přepošlete e-mailem a podělte se o výhody a informace


Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Díky své historii ve světe hypoték a úvěrů na bydlení, předchozím obchodům a zejména spolupráci s M&M reality mám pro své klienty nejen lepší podmínky a výhody v bankách, ale také širokou nabídku nemovitostí ke koupi a přístup k neveřejným nabídkám, včetně vyplácení odměn a provizí.