Za kolik prodáte vaší nemovitost? Ocenění nemovitosti na tržní cenu zdarma

Za kolik prodáte vaší nemovitost? Ocenění nemovitosti na tržní cenu zdarma

Je několik způsobů, jak se provádí ocenění nemovitosti, a to vždy podle toho, k čemu pak bude výstup použit. Podle toho vybíráte i zhotovitele a získáte přesné informace, které poté využijete při prodeji, dědictví, rozdělení SJM a podobně. Nespoléhal bych na to, že si porovnáte prodejní ceny realit ve vašem okolí, které jsou teď v inzerci. Tržní cenacena obvyklá, případně cena budoucí. Tyto tři odlišné odhady jsou spojeny s prodejem a koupí.

Ocenění nemovitosti – cena tržní

 

Odeslání požadavku k provedení odhadu

Pro ty z vás, kteří chcete získat ocenění nemovitosti odpovídajícím způsobem, je k dispozici kontaktní formulář. Nejsem příznivcem online kalkulaček, protože nemají odpovídající výstupy. Ať už jde o hypotéku nebo odhad ceny, tak je vždy lepší počítat vždy vše individuálně.

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Informace odeslané tímto formulářem podléhají ochraně osobních dat na základě Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. ledna 2015. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. 

Previous
Next