Zejména ve světě financí je potřeba být více než opatrný, proto jsem sestavil seznam chyb a přešlapů, kterých se díky špatné volbě můžete dopustit. Nechci Vás určitě nijak odrazovat, některé z bodů na seznamu opravdu fungují. Musíte ale vědět, jakým způsobem si vybrat a zajistit vhodný nástroj, postup a řešení. Určitě hned nemůžete věřit všemu, co Vám reklama v televizi nebo na letáku slibuje.

Seznam chyb a omylů je náhodný a samozřejmě jej postupně doplňuji. Uvítám i Vaše osobní zkušenosti a tipy. Využijte prosím Kontaktní formulář k zaslání informace.

Seznam chyb a omylů dle kategorií:

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.