Jak a kde sehnat vlastní peníze na hypotéku, a splnit podmínky banky

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Od října 2018 platí přísnější podmínky pro úvěry, a zájemci o koupi vlastní nemovitosti teď musí mít vlastní peníze na hypotéku v minimální výši 10%. Spousta ze zájemců ale nemá naspořeno ani na úhradu 4% daně z nabytí, a tím pádem je pro ně získání hypotéky zdá se nereálné. Ještě stále ale jsou možnosti, jak získat výhodnou hypotéku i bez vlastních naspořených peněz.

Tyto informace vám v bance jen tak neřeknou, a ne vždy se dá využít některá z možností uvedená ve článku. Díky přípravě před hypotékou a posouzení jednotlivých možností, které s klienty řeším, vám dokážu spočítat hypotéku tak, že nejen splníte podmínky České národní banky, ale také získáte opravdu výhodné podmínky a její levnější splacení.

Jelikož jde opravdu o praktické informace, je článek uzamčený a zobrazí se až potom, co nasdílíte můj odkaz na svém Facebooku. K tomu postačí jen kliknout na ikonku okénka, které zakrývá zbytek článku. Jsem si jist, že se vám tento jednoduchý úkon, který vás nic nestojí, opravdu vyplatí.

Kde se dají získat vlastní peníze na hypotéku

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next