Mobilní aplikace, se kterou jednoduše získáte finanční odměnu až 10.000 Kč

Mobilní aplikace používá v podstatě každý z nás. Ať už jde o Facebook, instagram, e-mailového klienta nebo jen filtry na fotografie. Já mám pro vás ale něco lepšího. Mobilní telefon máte u sebe v podstatě neustále, a teď toho můžete využít. Stačí se zaregistrovat odesláním formuláře, a na uvedený mobilní telefon obdržíte SMS s odkazem na stažení aplikace do Android i iPhone telefonu.

Že nevíte o nikom, koho zaslat do doporučení? Ale určitě víte. Navíc nemusíte zasílat teď hned, je jen čistě na vás, kdy aplikaci budete používat. Také příležitosti se časem objeví a vaší výhodou je, že toho pouze využijete i ve svůj prospěch.

Díky aplikaci na odměny budete jednoduše odesílat tipy a doporučení a získáte přehled o aktuálním stavu vyřizování. Za každý obchod z odeslaného doporučení pak získáte 10% z provize a pro aktivní tipaře mám pak k dispozici další bonusy a odměny.

Za co vám mobilní aplikace zajistí finanční odměny

1.Tipy na zájemce o hypotéky

O jaké doporučení jde? Nejčastěji jsou to zájemci o nové hypotéky a refinancování hypotéky. Ve vašem okolí je jistě spousta přátel, kteří plánují vlastní bydlení, nebo už nějakou hypotéku splácejí. Stačí jim jen sdělit informaci, že odešlete jejich telefon a já nebo některý z mých kolegů jim zavolají. Poté pro ně zajistíme kompletní servis pro hypotéku, výhodnější nabídky, obchodní slevy a další výhody. Vám poté vyplatíme odměnu dle výše doporučené hypotéky. Odměna 0,2% z výše čerpaného úvěru.

2.Tipy na prodej nebo pronájem nemovitosti

Další odměny získáte za doporučení nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. Ano, ještě stále se najde někdo, kdo riskuje svojí nemovitost, nezíská odpovídající či lepší cenu za svojí nemovitost, a také plýtvá se svým časem. Pokud někdo prodává nemovitost bez realitky, je to samozřejmě jeho právo, ale ze statistiky je zřejmé, že jsou jen sami proti sobě. Odměna 10% z výše provize realitní kanceláře (max. 10.000 Kč).

3.Tipy na zájemce o výhodné pojištění majetku i životní pojištění

Dnes je dost důležité mít správné a dostatečné pojištění. Ať už jde o majetek nebo život, vždy musíte mít jistotu. že v případě pojistné události zajistíte náhradu škody, úhradu svých závazků. Pokud víte o někom, kdo splácí hypotéku nebo má staré smlouvy, stačí zaslat jeho telefonní číslo a o vše potřebné se postaráme. Není totiž potřeba vždy rušit pojištění. Častokrát jen stačí správně nastavit pojistné limity. Mobilní aplikace na doporučení tak vašim známým zajistí klidné spaní.

Také pojištění odpovědnosti je často vyžadováno, protože s příchodem Nového občanského zákoníku jsou zde větší nároky poškozených na náhradu vzniklé škody na majetku, zdraví i psychické újmě.

Jak využít mobilní aplikace a odesílat tipy

Připravil jsem pro vás jednoduchý návod, a pro ty z vás, kteří chtějí opravdu něco udělat pro zajímavé finanční odměny. Nabídka je k dispozici po celé České republice a odeslání registrace se vám mnohonásobně vrátí a vyplatí.

Jak na to:

  1. Odešlete kompletně a správně vyplněný formulář
  2. Do 2 pracovních dnů obdržíte SMS zprávu s odkazem na stažení aplikace
  3. Klikněte na odkaz ve zprávě a instalujte si aplikaci do mobilního telefonu
  4. Spustíte aplikaci a potvrdíte svoje telefonní číslo
  5. Teď už můžete zasílat svoje tipy a sbírat odměny za doporučení

 

[fc id=’32‘][/fc]

 

 

 

Zdroj obrázku: Designed by Freepik

Jak si udělat opravdový pořádek ve financích?

Využijte bezplatný návod na Chytré plánování, a sami postupně uvidíte, na co je potřeba se soustředit přímo u vás. S tímto návodem mám u klientů 97% úspěšnost pro zlepšení jejich situace.

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek