Jak najít, koupit nebo prodat: Prodej bytů Kolín a okolí

Prodej bytů Kolín a okolí

Zajímá vás, jak vyřešit koupi nebo prodej bytů Kolín a okolí. Ať už jde o klienty, kteří mají zájem koupit, nebo o vlastníky, kteří hledají, jak prodat co nejvýhodněji. V Kolíně sídlí silná automobilová společnost TPCA, která má pro své zaměstnance zajímavé finanční ohodnocení a spoustu bonusů. To má samozřejmě vliv na poptávku po bytech, a na cenu nemovitostí ve městě i okolí. Koupí bytu v Kolíně proto máte jistotu, že cena nemovitosti i nadále poroste.

Bohužel i zde převyšuje poptávka po bytech jejich nabídku. V poptávaných lokalitách se spousta nemovitostí ani nedostane do inzerce. V naší realitní kanceláři je až 13% nemovitostí prodáno našim prověřeným klientům, kteří mají připravenou hotovost, nebo jsme pro ně již zajistili pohotovostní úvěr.

Koupě a prodej bytů Kolín: Připravte se dopředu

Pokud chcete koupit nemovitost v poptávané lokalitě, nemáte moc času na dlouhé rozhodování. Prodávající chce většinou prodat rychle za svojí cenu, a zároveň mít peníze co nejdříve k dispozici. Proto raději podepíší rezervační smlouvu s tím, kdo přijde s hotovostí nebo se schválenou hypotékou.

Když na prohlídku přijde někdo, kdo ještě ani neví jak a jestli dosáhne na hypotéku, tak je pravděpodobné, že s ním nebude chtít prodávající hned podepsat rezervační smlouvu a pak měsíc čekat, jak dopadne výsledek hypotéky. Prodávající logicky upřednostní připravené zájemce. Na prodej bytů Kolin se využívá i družstevní bydlení. Záleží na kolik vyjde celková cena a za jak dlouho, a jestli vůbec, půjde byt převádět do osobního vlastnictví.

V případě více vážných zájemců o nemovitost pak může dojít i na licitaci, kdy zájemci o koupi navyšují kupní cenu dle svých představ. Vítězí samozřejmě ten, kdo dá nejvíce.

Pro ty z vás, kteří máte zájem se dostat k nabídkám nemovitostí nejen v Kolíně, mám připravený kontaktní formulář. Jeho odesláním se přiblížíte ještě více k lepší a aktuální nabídce nemovitostí.

[button color=“blue“ size=“big“ type=““ target=““ link=“https://petrparizek.cz/spocitat-hypoteku/“]CHCI KOUPIT NEMOVITOST KOLÍNĚ[/button]

Prodej bytů Kolín – jak prodat rychle a výhodně

V současné době máme přístup k databázi zájemců o bydlení v Kolíně a okolí, a to ať prověřených, tak i těch, kterým zajišťujeme financování. Proto máme jistotu, že dokážeme být mnohem více úspěšní a výhodnější, než je prodej bez realitky. Provizi z prodeje platí kupující, takže tím ušetříte čas, peníze a můžete získat i více z prodeje, než jste plánovali.

Víte o někom, kdo plánuje prodej nebo pronájem bytu v Kolíně? Dejte mi tip a získejte finanční odměnu až 10.000 Kč!

 

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next