Jak najít, koupit nebo prodat: Prodej bytů Mladá Boleslav a okolí

Jedním z nejčastějších dotazů směřuje na prodej bytů Mladá Boleslav a okolí. Ať už jde o klienty, kteří mají zájem koupit, nebo o vlastníky, kteří hledají, jak prodat co nejvýhodněji. V Mladé Boleslavi sídlí silná společnost Škoda, která má pro své zaměstnance zajímavé finanční ohodnocení a spoustu bonusů. To má samozřejmě vliv na poptávku po bytech a na cenu nemovitostí ve městě i okolí. Koupí bytu v Mladé Boleslavi tak máte víceméně jistotu, že cena nemovitosti i nadále poroste.

Bohužel i zde převyšuje poptávka po bytech jejich nabídku. V poptávaných lokalitách se spousta nemovitostí ani nedostane do inzerce. V naší realitní kanceláři je až 15% z nabídky prodáno našim prověřeným klientům, kteří mají hotovost nebo jsme pro ně zajistili pohotovostní úvěr.

Koupě a prodej bytů Mladá Boleslav: Štěstí přeje připraveným

Proč připraveným? Protože pokud chcete koupit nemovitost v poptávané lokalitě, nemáte moc času pro následné rozhodování. Realitní makléř zastupuje prodávajícího, a ten chce většinou prodat rychle za svojí cenu, a zároveň mít peníze rychle k dispozici. Proto upřednostní toho, kdo přijde buď s hotovostí nebo se schválenou hypotékou. S tímto postupem má peníze za prodej na svém účtu zhruba za měsíc.

Pokud ale na prohlídku přijde někdo, kdo si ani nenechal spočítat hypotéku od hypotečního specialisty, protože teprve hledá, a pak si půjde řešit hypotéku do své banky, je pravděpodobné, že s ním nebude chtít prodávající hned podepsat rezervační smlouvu a pak měsíc čekat, jak dopadne výsledek hypotéky. Prodávající má vždy právo upřednostnit zájemce, který je pro něj výhodnější. Na prodej bytů Mladá Boleslav poskytuje i varianty na družstevní bydlení. Zde je ale vstupní poplatek a následné splácení nájmu a anuity. Záleží pak, na kolik vyjde celková cena a za jak dlouho a jestli vůbec půjde převádět do osobního vlastnictví.

V případě více vážných zájemců o nemovitost pak může dojít i na licitaci, kdy zájemci o koupi navyšují kupní cenu dle svých představ. Vítězí samozřejmě ten, kdo dá nejvíce.

Pro ty z vás, kteří máte zájem se dostat k nabídkám nemovitostí nejen v Mladé Boleslavi, mám připravený kontaktní formulář. Jeho odesláním se přiblížíte ještě více k lepší a aktuální nabídce nemovitostí.

Prodej bytů Mladá Boleslav – jak prodat rychle a výhodně

V současné době mám přístup k databázi zájemců o bydlení v Mladé Boleslavi, a to ať prověřených, tak i těch, kterým zajišťujeme financování. Právě proto již nyní vím, že dokážeme být mnohem více úspěšní a výhodnější, než je prodej bez realitky. Provizi z prodeje stejně platí kupující, a jako prodávající tak ušetříte čas, peníze a můžete získat i více peněz z prodeje.

Víte o někom, kdo plánuje prodej nebo pronájem bytu v Mladé Boleslavi? Dejte mi tip a získejte finanční odměnu až 10.000 Kč!

[quform id=“12″ name=“reality boleslav“]

 

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek