Pohotovostní úvěr – připravená hypotéka při hledání nemovitosti

Pohotovostní úvěr - připravená hypotéka při hledání nemovitosti

Hledáte marně vhodnou nemovitost a chcete jí najít, dokud ještě platí opravdu výhodné podmínky pro hypotéky? V tom případě bude ideálním řešením pohotovostní úvěr, díky kterému získáte peníze na vlastní bydlení i bez vybrané nemovitosti. Na její hledání pak máte až jeden rok, a splácet budete podle podmínek platných při podpisu. Pokud tedy půjdou úroky hypotéky nahoru, vás to nijak neovlivní.

V bance pro vás zajistím vše potřebné a splníme podmínky pro přidělení tohoto úvěru. Pak už jen podepíšeme smlouvu a vy hledáte nemovitost. Až si najdete vhodné bydlení, banka si udělá odhad této nemovitosti, jestli splňuje podmínky pro vhodnost zástavy, společně splníme podmínky čerpání a do několika dnů se stěhujete do vlastního bydlení.

Toto zajímavé řešení v současné době poskytují pouze tři společnosti, a i zde se proto pomalu začíná promítat konkurenční boj.

Pohotovostní úvěr a neveřejná nabídka nemovitostí

Právě tato kombinace je ideálním řešením pro někoho, kdo už delší dobu, ale bohužel marně, hledá vlastní bydlení. Neveřejná nabídka nemovitostí určených k prodeji je možnost, kterou s pohotovostním úvěrem můžete získat ještě výhodněji, protože se tak se mnou dostanete do seznamu prověřených zájemců. Realitní makléři ze sítě M&M reality vám pak budou přednostně volat s nabídkou nemovitostí podle vašich požadavků ještě předtím, než půjde nemovitost do veřejné inzerce.

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next