Pohotovostní úvěr - připravená hypotéka při hledání nemovitosti

Pohotovostní úvěr – připravená hypotéka při hledání nemovitosti

Hledáte marně vhodnou nemovitost a chcete jí najít, dokud ještě platí opravdu výhodné podmínky pro hypotéky? V tom případě bude ideálním řešením pohotovostní úvěr, díky kterému získáte peníze na vlastní bydlení i bez vybrané nemovitosti. Na její hledání pak máte až jeden rok, a splácet budete podle podmínek platných při podpisu. Pokud tedy půjdou úroky hypotéky nahoru, vás to nijak neovlivní.

V bance pro vás zajistím vše potřebné a splníme podmínky pro přidělení tohoto úvěru. Pak už jen podepíšeme smlouvu a vy hledáte nemovitost. Až si najdete vhodné bydlení, banka si udělá odhad této nemovitosti, jestli splňuje podmínky pro vhodnost zástavy, společně splníme podmínky čerpání a do několika dnů se stěhujete do vlastního bydlení.

Toto zajímavé řešení v současné době poskytují pouze tři společnosti, a i zde se proto pomalu začíná promítat konkurenční boj.

Pohotovostní úvěr a neveřejná nabídka nemovitostí

Právě tato kombinace je ideálním řešením pro někoho, kdo už delší dobu, ale bohužel marně, hledá vlastní bydlení. Neveřejná nabídka nemovitostí určených k prodeji je možnost, kterou s pohotovostním úvěrem můžete získat ještě výhodněji, protože se tak se mnou dostanete do seznamu prověřených zájemců. Realitní makléři ze sítě M&M reality vám pak budou přednostně volat s nabídkou nemovitostí podle vašich požadavků ještě předtím, než půjde nemovitost do veřejné inzerce.