Proč vidím přístup ČNB na omezení hypoték jako správné řešení

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Omezení hypoték ze strany ČNB je dalším z ochranných kroků, které ČNB učinila. Proč to vidím jako správný postup a jako vhodnou ochranu žadatelů o hypotéku? Protože u hypoték se nedá myslet pouze krátkodobě a neuvážené a zbrklé kroky Vás mohou v budoucnu připravit o dost peněz, času i nervů.

Ekonomický vývoj v České republice je na tom během posledních let a nyní více než dobře. To má vliv na růst příjmu obyvatelstva a zlepšení jejich finanční situace. Mnoho z obyvatel pak díky této výhodné situaci uvažuje nad pořízením vlastního bydlení. Jaká mohou v budoucnu nastat rizika? Pojďme se podívat na možné situace, které ohrozí ty, kteří nejsou již nyní připraveni a plánují jen krátkodobě. Článek se zobrazí zdarma po nasdílení na Váš Facebook profil.

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next