Krok za krokem: Jak koupit byt výhodně, bezpečně a na co se připravit

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Přemýšlíte jak koupit byt přesně podle Vašich představ, nenaletět podvodníkům, a nezaplatit zbytečně moc? Je jedno, jestli řešíte nákup bez realitky, nebo nakupujete přes realitního makléře, vždy je potřeba podívat se i na vše potřebné ohledně nemovitosti a podmínek rezervační a kupní smlouvy. Připravil jsem nejen seznam toho, co je dobré si při výběru nemovitosti pohlídat, ale také to, jak vlastně probíhá koupě nemovitosti krok za krokem.

Při dodržení těchto pravidel jsou finančně i právně chráněny obě strany. Přece jen nekupujeme bochník chleba, že? Právě proto se nevyplatí riskovat tím, že se budete snažit ušetřit na právníkovi i úschově peněz za nemovitost. To platí hlavně při nákupu bez asistence realitního makléře.

V tomto případě jde o opravdu rozsáhlý seznam informací, který se hodí vám i vašim známým a přátelům. Děkuji proto předem za jeho nasdílení na Facebooku

 

Jednotlivé položky při hledání nemovitosti a kroky spojené s koupí nemovitosti se pokusím sepsat co nejstručněji. Ne vždy je to ale možné. Většina z položek seznamu jak koupit rodinný dům nebo byt, má pro mé klienty jen orientační a informační hodnotu, protože za ně spoustu věcí ze seznamu vyřeším osobně, rychleji a levněji.

Jak koupit byt – příprava

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next