Hledáte na internetu návody jak na ideální řešení a výpočet hypotéky? V tom případě Vám ušetřím čas. Žádný takový univerzální návod ani postup neexistuje. Vždy je třeba posoudit spoustu parametrů a podle toho postupovat.

Co si rozmyslet pro výpočet hypotéky

Dávám k dispozici základní seznam parametrů, které je dobré si rozmyslet ještě před tím, než začnete řešit hypotéku. Samozřejmě, že seznam není kompletní. Jde o body, které se řeší u všech hypoték. U individuálních případů je vždy třeba zhodnotit i další podmínky a možnosti. Proto jsem Vám k dispozici pro kompletní hypoteční servis.

Co všechno může ovlivnit výpočet hypotéky:

Výpočet hypotéky není jen o online kalkulačce

Nejlepší variantu hypotéky ovlivňuje spousta parametrů. Mým úkolem je získat od Vás dostatek podkladů a informací. Podle nich pak společně vybereme vhodný způsob financování a hlavně vhodného poskytovatele.

CHCI ZÍSKAT HYPOTÉKU JEŠTĚ VÝHODNĚJI

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.