Získejte také vhodný spořící účet s nejvyšším úrokem a využijte lépe svoje peníze. K dispozici máte hned několik nabídek. Jednotliví provozovatelé se snaží získat co nejvíce klientů pro založení nového účtu a proto nabízí různé reklamní akce a bonusy. Ne všechny bonusy jsou ale skutečně výhodné a u některých zvýhodnění je třeba splnit různé podmínky.

Málokdo z nás má čas sledovat všechny akce a podmínky, proto je třeba soustředit se zejména na akce pro spořící účet s nejvyšším úrokem, kde nabídka platí dlouhodobě.

Dnes již stačí 5 minut u počítače. Založte si svůj vlastní spořící účet s nejvyšším úrokem sami z pohodlí domova. Postačí Vám k tomu 2 doklady totožnosti a číslo Vašeho bankovního účtu odkud budete převádět peníze. Právě zde si založíte svůj ING spořící účet. Tento spořící účet je pevnou stálicí pro spořící účty a drží si pravidelně vyšší úrok pro zhodnocení. Pro nový účet s registrací přes tento odkaz navíc získáte lepší úrokovou sazbu 1,5% (od 1.9.2016 změněno na 1%) pro první 3 měsíce a bonus 300,- Kč, pokud si založíte i ING Investiční fondy pro odkládání peněz třeba na koupi nového auta.

CHCI ZALOŽIT ONLINE MŮJ VLASTNÍ SPOŘÍCÍ ÚČET ING ZDARMA

Kolik si odkládat na spořící účet s nejvyšším úrokem?

S finanční rezervou uloženou na spořící účet s nejvyšším úrokem získáte i odpovídající zhodnocení

Dnes se nevyplácí nechávat volné peníze na běžném bankovním účtu. Vždy je lepší zvolit správný spořící účet s nejvyšším úrokem a tam si odkládat peníze až do výše horního limitu Vaší finanční rezervy. Takový limit si stanovíte jednoduše. Většinou jde o trojnásobek až čtyřnásobek Vašich celkových měsíčních příjmů. Spořící účet je ideální na vedení finanční rezervy. Peníze máte k dispozici až druh den, proto nehrozí, že je bezmyšlenkovitě utratíte při první návštěvě nákupního centra.

ZALOŽIT SPOŘÍCÍ ÚČET ING ZDARMA

Proč spořící účet s nejvyšším úrokem?

Protože na spořícím účtu Vám nebudou peníze ležet ladem a získáte odpovídající zhodnocení. Samozřejmě není výhodné odkládat na spořící účet všechny Vaše peníze ale jen správnou část jako Vaší finanční rezervu. Finanční rezerva na spořícím účtu totiž slouží k pokrytí výpadku příjmů po nezbytně nutnou dobu (nemoc, ztráta zaměstnání) a nebo na úhradu nečekaných nákladů (rozbitá pračka, autonehoda atd.).

Chcete získat spořící účet s nejvyšším úrokem?

Sjednejte si spořící účet jednoduše online nebo využijte několika spořících účtů najednou a přesouvejte své peníze podle aktuální výše úrokové sazby. Pokud ale hledáte dlouhodobější zhodnocení Vašich finančních prostředků, jsou k dispozici vhodnější varianty.

Kontaktujte mne a získejte lepší zhodnocení pro jednorázové i pravidelné spoření

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Informace odeslané tímto formulářem podléhají ochraně osobních dat na základě Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. ledna 2015. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. 

Previous
Next