Bonus 2.000 Kč a garantované zhodnocení peněz 3,6% / rok

Hledáte zhodnocení peněz s co nejmenším rizikem, jistotou výnosu a co nejméně poplatky? V tom případě bude ideální využít právě končící akci, o kterou je vážně zájem. Jde o příspěvek 2.000 Kč ke stavebnímu spoření, pro nově založená stavební spoření. Stačí jen do 4 měsíců od založení poslat na spoření minimálně 3.000 Kč, a spořitelna vám vrátí celý poplatek za založení, maximálně 2.000 Kč. Tímto způsobem a se státní podporou tak máte zhodnocení až 3,6%.

Nabídka EXTRA BONUSU 2.000 Kč platí do 30.10.2019

Právě minimální náklady a státní podpora jsou spolu se vstupním bonusem ideální variantou, jak co nejvíce využít zhodnocení u stavebního spoření. Je ovšem potřeba dodržet přesnou částku pro roční odkládání. Aby došlo ke zhodnocení v nejvyšší možné míře, musí být každá rok vloženo přesně 20.000 Kč. Pokud vložíte méně, bude nižší státní podpora. Pokud vložíte více, průměr klesne pod 3,6%.

Kdy pro zhodnocení peněz využít stavební spoření?

Stavební spoření je produkt, který má určitě svoje místo na trhu nejen se spořením, ale i s poskytováním úvěrů. Není to jen díky státnímu příspěvku ke spoření, ale i díky důvěře a dlouholeté tradici na finančním trhu. Pravidelné spoření a výhodné zhodnocení peněz vám totiž pomůže když:

  1. Máte v budoucnu plán rekonstrukce své nemovitosti. Připravíte si tak základ k poskytnutí řádného úvěru. Ten ve stavební spořitelně dostanete, když máte naspořeno 30-40% z cílové částky, máte spoření aspoň 2 roky a máte ve spořitelně vhodné hodnotící číslo. Při nesplnění těchto podmínek vám nabídnou překlenovací financování. Lepší variantou ale bude využít anuitní splácení už od začátku, nebo možnosti hypotéky. Vždy podle situace, potřebné částky a aktuálních podmínek.
  2. Chcete dětem naspořit peníze na školu / start do života – V tomto případě bude potřeba zvážit délku pravidelného spoření, protože jsou i výhodnější varianty zhodnocení.
  3. Splácíte hypotéku a chcete mít jistotu i po první fixaci hypotéky. Z naspořených peněz tak po refinancování hypotéky budete každý měsíc doplácet rozdíl v předchozí splátce, pokud půjde úroková sazba nahoru. Pokud bude stejná nebo nižší, ponecháte si peníze na rekonstrukci, nové auto nebo jako mimořádnou splátku. Stejně tak je ale můžete nechat znovu zhodnotit. Vhodné mohou být třeba realitní dluhopisy.

Stavební spoření můžete založit každému z rodiny a násobit si tak nejen bonusy, ale využít tak na každém rodném čísle státní podporu až 2.000 Kč každý rok.

Samozřejmě jde o časově omezenou akci. Pošlete své kontakty ve formuláři dole a já vám zařídím tuto výhodu bez toho, abyste museli někam chodit. Pro ty z vás, kteří už tuto akci nestihnete, zajistím individuální možnosti pro zhodnocení peněz a nabídky pro pravidelné spoření, nebo jednorázová zhodnocení úspor.

[fc id=’15‘][/fc]

Jak si udělat opravdový pořádek ve financích?

Využijte bezplatný návod na Chytré plánování, a sami postupně uvidíte, na co je potřeba se soustředit přímo u vás. S tímto návodem mám u klientů 97% úspěšnost pro zlepšení jejich situace.

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek