Již od poloviny ledna úrokové sazby hypoték rostou a dá se očekávat, že do konce roku dosáhnou hranici lehce pod 3% p.a. To je jistě nepříjemná zpráva, která se ale dala očekávat. Nic ale není ztraceno, protože právě teď se ještě dá získat celkem rozumný úrok a to nejen na koupi nemovitosti, ale hlavně na refinancování hypotéky až 2 roky dopředu! Je to v podstatě takový impuls pro váhavé, kteří měli „ještě dost času“ a nechávali si vše potřebné na potom.

S růstem úrokové sazby hypoték navíc přichází postupné zpřísňování podmínek pro získání hypoték a úvěrů na bydlení. Doporučení ČNB se tak už totiž netýká jen maximální výše LTV 90%, ale i kombinace úvěrů na 100% hypotéky, přísnější posuzování příjmů žadatelů atd. Je tak úplně jasné, že není už moc času na vyčkávání a taktizování, a to nejen pro nové hypotéky, ale hlavně pro refinancování hypoték. Spočítat hypotéku totiž nestačí, je potřeba si vybrat vhodné řešení i poskytovatele úvěru s ohledem na Vaše možnosti a plány. Jedině tak doopravdy ušetříte při splácení a nebudete se trápit s vysokým úrokem.

Netýká se vás aktuální změny a máte již zajištěnou výhodnou úrokovou sazbu do budoucna? Výborně/ Teď aspoň máte možnost ušetřit peníze svým přátelům, známým nebo někomu v rodině. Stačí předat informaci o tomto článku nebo jej nasdílet na Facebooku. Každý jistě ocení, že mu pomůžete ušetřit nemalou částku.

Výhodné úrokové sazby hypoték pro refinancování Vám zajistím až dva roky dopředu

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next

Jestli stále váháte a čekáte, jestli úrokové sazby hypoték klesnou na původní hodnotu, tak vás bohužel musím zklamat. Nic takového se neočekává v průběhu následujících 3-5 let. Pokud ale nyní splácíte hypotéku a máte fixaci do 2 let, mám pro vás možnost získat aktuální úrokovou sazbu, za kterou budete refinancovat v době Vaší fixace. Zároveň pro vás zajistím i porovnání nabídek a kalkulace nákladů pro následující fixační období. Jedině tak totiž dopředu zjistíte, jak skutečně výhodná je nabídka jednotlivých bank.

Návrhy možného řešení ale nejsou jen od několika bank. Protože mám přístup v podstatě na celý bankovní trh, mám opravdu z čeho porovnávat. Navíc využívám i jednotlivé stavební spořitelny, které ke stavebnímu spoření začaly nabízet i produkt podobný hypotéce. Tím pádem i zde jsou pro nás další možnosti.

Úrokové sazby hypoték pro nové žádosti

Pro ty. co plánují nový úvěr a stále se ještě rozhodují platí to samé, a to i v případě, pokud nemají naspořených potřebných 10% ceny nemovitosti z vlastních peněz a samozřejmě 4% na daň z převodu nemovitosti, kterou musíte také do 3 měsíců zaplatit. Tato nabídka je samozřejmě limitována a možné varianty a šance na získání takového úvěru se postupně zužují, takže nečekejte zbytečně dlouho a využijte jednoduchý formulář nahoře ve článku.

Víte o někom, koho bude článek nebo služba zajímat nebo mu přijde užitečný/-á? Klidně odkaz na článek přepošlete e-mailem a podělte se o výhody a informace


Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Díky své historii ve světe hypoték a úvěrů na bydlení, předchozím obchodům a zejména spolupráci s M&M reality mám pro své klienty nejen lepší podmínky a výhody v bankách, ale také širokou nabídku nemovitostí ke koupi a přístup k neveřejným nabídkám, včetně vyplácení odměn a provizí.