Úrokové sazby hypoték rostou! Neváhejte a získejte ještě teď výhodný úrok

Již od poloviny ledna úrokové sazby hypoték rostou a dá se očekávat, že do konce roku dosáhnou hranici lehce pod 3% p.a. To je jistě nepříjemná zpráva, která se ale dala očekávat. Nic ale není ztraceno, protože právě teď se ještě dá získat celkem rozumný úrok a to nejen na koupi nemovitosti, ale hlavně na refinancování hypotéky až 2 roky dopředu! Je to v podstatě takový impuls pro váhavé, kteří měli „ještě dost času“ a nechávali si vše potřebné na potom.

S růstem úrokové sazby hypoték navíc přichází postupné zpřísňování podmínek pro získání hypoték a úvěrů na bydlení. Doporučení ČNB se tak už totiž netýká jen maximální výše LTV 90%, ale i kombinace úvěrů na 100% hypotéky, přísnější posuzování příjmů žadatelů atd. Je tak úplně jasné, že není už moc času na vyčkávání a taktizování, a to nejen pro nové hypotéky, ale hlavně pro refinancování hypoték. Spočítat hypotéku totiž nestačí, je potřeba si vybrat vhodné řešení i poskytovatele úvěru s ohledem na Vaše možnosti a plány. Jedině tak doopravdy ušetříte při splácení a nebudete se trápit s vysokým úrokem.

Netýká se vás aktuální změny a máte již zajištěnou výhodnou úrokovou sazbu do budoucna? Výborně/ Teď aspoň máte možnost ušetřit peníze svým přátelům, známým nebo někomu v rodině. Stačí předat informaci o tomto článku nebo jej nasdílet na Facebooku. Každý jistě ocení, že mu pomůžete ušetřit nemalou částku.

Výhodné úrokové sazby hypoték pro refinancování Vám zajistím až dva roky dopředu

Jestli stále váháte a čekáte, jestli úrokové sazby hypoték klesnou na původní hodnotu, tak vás bohužel musím zklamat. Nic takového se neočekává v průběhu následujících 3-5 let. Pokud ale nyní splácíte hypotéku a máte fixaci do 2 let, mám pro vás možnost získat aktuální úrokovou sazbu, za kterou budete refinancovat v době Vaší fixace. Zároveň pro vás zajistím i porovnání nabídek a kalkulace nákladů pro následující fixační období. Jedině tak totiž dopředu zjistíte, jak skutečně výhodná je nabídka jednotlivých bank.

Návrhy možného řešení ale nejsou jen od několika bank. Protože mám přístup v podstatě na celý bankovní trh, mám opravdu z čeho porovnávat. Navíc využívám i jednotlivé stavební spořitelny, které ke stavebnímu spoření začaly nabízet i produkt podobný hypotéce. Tím pádem i zde jsou pro nás další možnosti.

Úrokové sazby hypoték pro nové žádosti

Pro ty. co plánují nový úvěr a stále se ještě rozhodují platí to samé, a to i v případě, pokud nemají naspořených potřebných 10% ceny nemovitosti z vlastních peněz a samozřejmě 4% na daň z převodu nemovitosti, kterou musíte také do 3 měsíců zaplatit. Tato nabídka je samozřejmě limitována a možné varianty a šance na získání takového úvěru se postupně zužují, takže nečekejte zbytečně dlouho a využijte jednoduchý formulář nahoře ve článku.

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek