Kupujete nemovitost za hotové? Během 5 let přijdete minimálně o 100.000 Kč!

Kupujete nemovitost za hotové? Během 5 let přijdete minimálně o 100.000 Kč!

Myslíte si, že když kupujete nemovitost za hotové peníze, tak ušetříte? Ve většině případů jste bohužel na omylu, a je to jinak. V tomto článku se díky jednoduchým počtům sami přesvědčíte, že ušetřit při nákupu nemovitosti můžete v prvních pěti letech přibližně 100.000 Kč za každý jeden milion, za který nemovitost kupujete.

Nejde o žádné hazardování nebo spekulace, ale o běžně užívaný postup, který mým klientům zajistí bez práce peníze navíc. Prostě na 5 let jasně daný výpočet a postup, který vám vrátí tolik peněz, že vás už nebude trápit platba za daň z nabytí nemovité věci nebo provize realitní kanceláři. Stejně tak si můžete zajistit peníze na rekonstrukci nebo jakýkoliv další výdaj. A co je na tom nejdůležitější?

Využil jsem právě tuto variantu, která je ideální pro konzervativní klienty, kteří nechtějí hazardovat s penězi ani svým časem. Prostě v klidu a na jistotu.

Ze svého finančního rozpočtu a měsíčních příjmů domácnosti nezaplatíte ani korunu!

Jak to vlastně celé funguje a co pro to musíte udělat?

Jak vidíte, ve článku je přesně popsáno to, co jsem uvedl na začátku. Tím, že si koupíte nemovitost za hotové, proděláte své peníze a připravíte se i o další možnosti v budoucnu. Ty můžete ale využít, pokud využijete stejnou možnost, jakou využívají moji klienti a klienti realitních kanceláří, pro které zajišťuji hypotéky při prodeji nemovitostí.