Jak zastavit dražbu nemovitosti rychle a efektivně

Jak zastavit dražbu nemovitosti rychle a efektivně
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jednou z poslední fáze výkonu exekuce na nemovitosti je její dražba nařízená exekutorem. Dlužníkovi se bohužel nepovedlo zajistit vyplacení pohledávky a tím pádem exekutor přistoupil ke zveřejnění dražební vyhlášky. I teď je ale možnost, jak zastavit dražbu nemovitosti rychle a efektivně. Nepřijdete tak v průměru až o 340.000 Kč, což jsou dost velké peníze, kvůli kterým je dobré se začít starat o záchranu situace, která sice vypadá beznadějně, ale dá se řešit.

Pokud totiž dlužník nechá zajít vše až tak daleko, jen si tím ublíží ještě více, protože je možné, že dražba nepokryje všechny závazky a náklady, takže bude i nadále v exekuci. Jak je to možné?

Exekutor vyhlašuje dražbu, kdy vyvolávací cena začíná na 2/3 znaleckého posudku. Ten je většinou o dost nižší, než je reálná tržní cena nemovitosti. Pokud přece jen někdo v dražbě bude přihazovat, tak se málokdy dostane aspoň na 70% reálné tržní hodnoty. Je to z toho důvodu, že se mu pak dražba většinou nevyplatí, protože mu hrozí obstrukce s vyklízením, a očekává i náklady na rekonstrukci a opravy. Při financování hypotékou mu navíc vzrostou náklady na předhypoteční úvěr.

Jak zastavit dražbu nemovitosti a nepřijít o další peníze

 

Nenechte se připravit o Vaše peníze exekucí! Odešlete vyplněný formulář hned teď a uvidíme, co ještě a jak se dá zachránit.

[[[["field10","contains","ano"]],[["show_fields","field21,field22"]],"and"]]
1 Step 1
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Jaká je podle Vás cena nemovitosti?
Jaká je výše dluhu/exekuce?
Adresa nemovitosti: Obec
Adresa nemovitosti: Ulice
Váš dotaz, upřesnění nebo připomínka
0 /
Previous
Next

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next