Jak rychle a bezpečně řešit exekuce na byt

Exekuce na byt jsou jedním z nejčastějších způsobů vymáhání dluhů. Jde už o poslední variantu, jak od dlužníka získat nějaké peníze pomocí postihu na jeho majetku. V posledních letech se sice zmírnil dopad a limit. kdy může být uplatněna exekuce na byt, i tak ale počet exekucí roste.

Ne vždy jsou ale lidé v exekuci vlastní vinou. Stačí jen pozdní výplaty nebo nečekané výdaje, lidé si půjčí nevýhodné půjčky a dostávají se do dluhové pasti. Ani exekuce na byt ale není bezvýchodná. Záleží na tom, jak je exekuce vysoká a jaká je odhadní cena bytu nebo jiné nemovitosti, na kterou je exekuce uvalena.

Jak řešit exekuce na byt

Pokud Vás přeci jen postihl výkon a byla provedena exekuce na byt, který vlastníte, je potřeba začít řešit situaci co nejrychleji a začít vyjednávat s exekutorem na vyplacení dluhu. Hrát mrtvého brouka vás totiž bude stát zbytečný čas, peníze a hrozí i dražba vaší nemovitosti. Pokud není dlužná částka v celé výši ceny nemovitosti, lze ještě vyplatit exekucí nebankovním úvěrem, to platí i pro vyplacení dražby na byt s exekucí.

Exekuce na byt: Vaše šance na ochranu Vašeho majetku

Je jen na Vás, kam až necháte situaci zajít, a kdy začnete řešit vše potřebné. Pokud opravdu chcete ochránit Váš majetek, využijte jednoduchý kontaktní formulář a náš specialista na vyplacení exekucí se Vám ozve na uvedené kontakty

[fc id=’10‘ align=’center‘][/fc]

 

 

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek