Exekuce na byt jsou jedním z nejčastějších způsobů vymáhání dluhů. Jde už o poslední variantu, jak od dlužníka získat nějaké peníze pomocí postihu na jeho majetku. V posledních letech se sice zmírnil dopad a limit. kdy může být uplatněna exekuce na byt, i tak ale počet exekucí roste.

Ne vždy jsou ale lidé v exekuci vlastní vinou. Stačí jen pozdní výplaty nebo nečekané výdaje, lidé si půjčí nevýhodné půjčky a dostávají se do dluhové pasti. Ani exekuce na byt ale není bezvýchodná. Záleží na tom, jak je exekuce vysoká a jaká je odhadní cena bytu nebo jiné nemovitosti, na kterou je exekuce uvalena.

Jak řešit exekuce na byt

Pokud Vás přeci jen postihl výkon a byla provedena exekuce na byt, který vlastníte, je potřeba začít řešit situaci co nejrychleji a začít vyjednávat s exekutorem na vyplacení dluhu. Hrát mrtvého brouka vás totiž bude stát zbytečný čas, peníze a hrozí i dražba vaší nemovitosti. Pokud není dlužná částka v celé výši ceny nemovitosti, lze ještě vyplatit exekucí nebankovním úvěrem, to platí i pro vyplacení dražby na byt s exekucí.

Exekuce na byt: Vaše šance na ochranu Vašeho majetku

Je jen na Vás, kam až necháte situaci zajít, a kdy začnete řešit vše potřebné. Pokud opravdu chcete ochránit Váš majetek, využijte jednoduchý kontaktní formulář a náš specialista na vyplacení exekucí se Vám ozve na uvedené kontakty

[[[["field10","contains","ano"]],[["show_fields","field21,field22"]],"and"]]
1 Step 1
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Kolik potřebujete půjčit?
Adresa nemovitosti: Obec
Adresa nemovitosti: Ulice
Váš dotaz, upřesnění nebo připomínka
0 /
Previous
Next

 

 

Řešíte situaci ve článku? Chcete upřesnění?
Pomohu vám s tím.
Stačí jen odeslat vyplněný formulář

Sdílejte článek s přáteli