Umíte správně využít chytrý dluh ve vlastní prospěch nebo ne?

Umíte správně využít chytrý dluh ve vlastní prospěch nebo ne?

Mám celkem radost, když se čím dál více setkávám s tím, že noví klienti sami pochopí, že není špatné mít chytrý dluh,a že ho dokonce mohou využít ve svůj vlastní prospěch, tedy ne jen ke spotřebě či uspokojení potřeb, ale spíš jako vhodný nástroj pro investici do budoucna a zhodnocení svého majetku pro sebe a případně i své děti.

Chytrý dluh vydělává, tak proč ho také nevyužít

Ano, dluh jako takový se dá rozdělit na dobrý a špatný. Mezi chytré dluhy patří samozřejmě hypotéka jako taková a další úvěry na bydlení nebo využití peněz na další zhodnocení. V takovém úvěru ale musí být maximální úroková sazba do 4% ročně, jinak už dluh přestává být chytrý. Proč chytrý dluh? Protože správně nastavené možnosti a podmínky Vám naopak pomohou peníze získávat a ne jen splácet. Ne každý má k dispozici potřebné informace a někdo dokonce nemá ani tušení, že mu zbytečně utíkají peníze a možnosti, které může využít pro sebe. Nevíte, jestli mezi ně také nepatříte?

Chytrý dluh totiž využívá efekt finanční páky, kde se rozdělí poměr příjmů a závazků mezi několik variant a tímto způsobem pak dojde ve finále k tomu, že i když podle prvního pohledu na situaci budete platit víc na úrocích, tak ve finále naopak ušetříte dost zajímavou finanční částku a zároveň se tak vyřeší finanční rezerva domácnosti. Tímto osvědčeným způsobem proto dokážu klientům nastavit a spočítat hypotéku a zajistit vše potřebné v jejich prospěch.

Jak funguje chytrý dluh?

Jednoduše. V podstatě se nemusíte starat o nic podstatného. Jak jsem řekl, stačí jen správně nastavit zvolené služby a využít tak na maximum příznivé úrokové sazby hypotéky a vlastní prostředky nejen ke splácení, ale také k dostatečnému zhodnocení svých peněz. Nedávno jsem psal ukázkový příklad Jak rodiče dokázali koupit byt za 60.000,- Kč a tam je právě názorně ukázána jedna z možností využití chytrého dluhu. Ne každý bude mít ty samé možnosti a ne každý hned dosáhne na další byt. Základem ale je, že začnete řešit svojí aktuální situaci a budoucnost jako takovou. Práce s rodinným rozpočtem a jeho plánování totiž není otázkou několika týdnů či měsíců. K opravdu efektivnímu využití a lepšímu výsledku jsou potřeba roky. V průměru jde o 3 až 5 let, hned poté jsou vidět opravdu zásadní rozdíly ale nebojte, rodina se do vyvážené situace dostává už v prvních letech. Po 3 roce je totiž vidět přínos takového plánování a lze začít hodnotit co je lepší zvolit.

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next