15 služeb, které v bance nezískáte, ale u mě je máte zdarma

Přemýšlíte, která hypotéka je pro vás vhodná, do které banky zajít jako první, jakým způsobem si nastavit splácení atd.? Zbytečně se zdržujete a ztrácíte čas vyhledáváním informací na internetu i v bankách. V některých případech si dokonce sami můžete zkomplikovat situaci v budoucnu. Mám pro vás mnohem lepší a efektivnější řešení, které je zdarma, tedy přesněji vám ušetří nejen peníze při splácení, ale i při zařizování hypotéky a k tomu ušetříte spoustu času nejen z vyhledávání nabídek, ale i z komunikace s bankou, administrativou a nezbytných úkonech okolo hypotéky.

Konzultace a hypoteční servis pro mé klienty zdarma

Jako hypoteční specialista mám své postupy, nástroje a možnosti, jak svým klientům zajistím vždy lepší nabídku, než získají ve vlastní i cizí bance. Situace neznalí zájemci o hypotéky se totiž často zamotají v poskytnuté nabídce, a soustředí se pak třeba jen na úrokovou sazbu a neuvědomí si, že pro její získání souhlasí s něčím, co pak splácení prodraží. Pro své klienty proto poskytuji své služby zdarma a sami se přesvědčíte, že jsem pro vás nejen člověk na svém místě, ale že se mnou získáte navíc informace, které vám změní pohled na vnímání využívání financí.

Není důležité mít peníze, ale umět s nimi pracovat

Není nezvyklé, že se z původní představy klientů o způsobu získání hypotéky a jejího splácení stane mnohem rozsáhlejší plán, který vám poskytne mnohem více užitku a efektivity. To jsou prostě holá fakta, podložená mnoha případy nejen u mých klientů.

Jaké výhody mají moji klienti a co získáte zdarma

Vezmeme to popořadě, ať máte představu, jaké výhody se mnou získáte a co všechno navíc se dozvíte. Prostě to, co vám v bance neřeknou ani neposkytnou.

 1. Individuální čas a místo schůzky – Každá banka má svoji otevírací dobu. Děláte do 17 hodiny a nestíháte? Se mnou si nemusíte brát dovolenou, abyste se dostali do banky během její otevírací doby, ani nemusíte jet do banky. Přijedu za Vámi na domluvené místo a klidně i k vám domů.
 2. Konzultace před úvěrem – co vlastně potřebujete, jaké jsou vaše možnosti, plány a cíle? Společně probereme vše potřebné. Proč? Protože podle toho pak dále postupujeme a zohledňujeme to při řešení hypotečního úvěru
 3. Nejste v dobré situaci pro získání úvěru? Nevadí. – Během naší konzultace zjistíme, co vás může nejvíce omezit nebo ohrozit při podání žádosti o hypotéku a scoringu v bance. Dopředu se tak zbavíme nevýhodných úvěrů, závazků z minulosti, nesrovnalostí v dokladech atd.
 4. Online komunikace – Máte zkušenosti s počítačem a skenováním dokumentů? Ušetříme čas, protože s klienty častokrát komunikuji přes telefon a e-maily. Stačí, když odešlete požadované dokumenty a já se o ostatní postarám.
 5. Volba vhodného způsobu financování – Jaký úvěr nebo kombinace úvěrů je vhodná právě pro vás? To zjistíme na první schůzce a podle toho pak budeme vybírat i vhodné poskytovatele, kteří vyhovují našim možnostem a situaci.
 6. Porovnání nabídek a kalkulací – Obcházet jednu banku za druhou a nechávat si udělat nabídky je nesmysl. Postupně si tak sami zavíráte cestu k lepší nabídce a poskytnutí hypotéky obecně. Proto pro své klienty připravím porovnání jednotlivých nabídek včetně kalkulací. Dopředu si tak porovnáme jednotlivé náklady, výše splátek, podmínky hypoték a celkový náklad hypotéky.
 7. Administrativa se zvolenou bankou – Připravím podání žádosti včetně kompletních podkladů, které si banka vyžaduje. Na Vás bude pouze podpis žádosti klidně i u vás doma.
 8. Vyjednávání lepších podmínek a obchodních slev – Předchozí obchody a způsob vyjednávání v bance s pověřenou osobou jsou právě ty možnosti, kdy můžeme získat lepší podmínky a individuální nabídky
 9. Asistence při čerpání hypotečního úvěru – Podpisem hypotečního úvěru to teprve začíná. Právě ve smlouvě máte pevně stanovené podmínky, za kterých banka vyplatí peníze. Se splněním těchto podmínek vám pomohu a některé zajistím rovnou i bez vaší asistence.
 10. Zastoupení na Katastru nemovitostí – Proč byste řešili podání návrhu na Katastru nemovitostí? Klidně to zajistím za vás.
 11. Možné navrácení některých poplatků – Nejen slevy v bance, ale i částečná úhrada některých poplatků. To to další výhoda, kterou pro vás zajistím.
 12. Využití finanční páky pro snížení nákladů – Někteří zájemci o hypotéku dělají chybu, že myslí pouze na to, jak se co nejrychleji zbavit úvěru, ale to je chyba. Právě správně nastavený způsob zadlužení vám naopak vydělá ještě více peněz, než když se pouze rychle zbavíte svého dluhu. Prostě statistika a jednoduchá matematika. Nic víc, žádná kouzla ani rizika.
 13. Zajištění závazků a rodiny – Víte, co může ohrozit bezpečné splácení hypotéky a dalších vašich závazků? Já ano a proto se společně připravíme na vše potřebné tak, aby nás nic nepříjemně nepřekvapilo.
 14. Vytvoření finanční rezervy pro splácení – Finanční rezerva domácnosti je nezbytná pro bezpečné fungování každé domácnosti. AŤ už žijete sám/sama nebo v páru či rodinou, vždy se na ní v případě potřeby můžete spolehnout. Nastavím pro vás potřebnou částku a zajistím místo pro pravidelné odkládání.
 15. Následná asistence při splácení hypotéky – Každé fixační období máte možnost získat lepší podmínky, než vám zašle banka. Stejně tak lze hypotéku uzpůsobit, získat znovu nějaké peníze navíc nebo úvěr a splácenou nemovitost využít jako finanční pku pro zhodnocení vašeho majetku.

 

Je to jednoduché. Necháme vydělávat vaše i cizí peníze ve váš prospěch

Odeslání požadavku k získání hypotečního úvěru

[fc id=’2′ align=’center‘][/fc]

 

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek