Bydlení ve vlastním je stále ještě dosažitelné se 100% financováním úvěrem

Bydlení ve vlastním je sen nejednoho z nás. Je to v podstatě symbol pro jistotu a bezpečí. Mnozí již splácejí své úvěry na nemovitost, ale ještě spoustu zájemců láká varianta 100% hypotéky. Jde zejména o mladé páry nebo mladé rodiny, které sice mají dostatečné příjmy, ale bohužel ještě nemají naspořenou dostatečně vysokou částku pro splnění podmínky omezení od ČNB pro podmínku minimálně 10% vlastních zdrojů.

Vlastní bydlení: Jak získat 100% hypotéku

Nemáte dost vlastních peněz na složení 10% do banky? V tom případě je zde pro Vás ještě stále k dispozici omezená varianta financování. Je jasné, že díky regulaci ČNB toto nebude brzy možné, ale ještě stále můžete získat vlastní bydlení bez této podmínky a bez žádné větší námahy.[sociallocker id=“2640″]

Děkuji za sdílení odkazu a podle dohody zde máte zbytek článku:

Je polovina února 2018 a ještě stále je možnost koupit dům nebo byt bez vynaložení větší finanční částky ze svého. Pro takové řešení je ale potřeba počítat s tím, že musíte být zejména dostatečně bonitní, bez negativních záznamů v bankovních i nebankovních registrech. Také počítejte, že pokud nekupujete novostavbu, musíte do 3 měsíců uhradit daň z převodu nemovitosti (4% z ceny nemovitosti).

Bydlení v bytě nebo domě za 100% hypotéku

Jak řešit kompletní úhradu kupní ceny z banky? Některé banky stále ještě akceptují kombinace hypotéky a účelového úvěru bez zástavy. Samozřejmě nelze financovat vše v jedné instituci, ale můžeme společně složit vhodné produkty a získat tolik, kolik potřebujeme. Také je potřeba dopředu nastavit nejen variantu financování, ale hlavně vlastní pravidla pro způsob splácení.

Vše potřebné samozřejmě pro své klienty řeším v rámci konzultace před podáním žádosti a při výběru vhodného způsobu financování. Dopředu tak víte, kolik, kde a co zaplatíte. Dopředu i zjistíte, jaké slevy nebo úlevy na poplatcích Vám zajistím a co všechno bude potřeba doložit.[/sociallocker]

Když chcete získat vlastní bydlení

Nejlevnější, nejrychlejší a samozřejmě nejpohodlnější varianta nejen pro 100% hypotéky je využití mých znalostí, možností a kompletního hypotečního servisu. Jen tak totiž získáte lepší servis, nabídku vhodného řešení a obchodní slevy. Jak na to? Jednoduše jen vyplníte formulář ve článku a já se Vám ozvu k projednání detailů následného řešení.

 

 

Zdroj fotografie:Designed by Freepik

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek