Bydlení ve vlastním je stále ještě dosažitelné se 100% financováním úvěrem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Bydlení ve vlastním je sen nejednoho z nás. Je to v podstatě symbol pro jistotu a bezpečí. Mnozí již splácejí své úvěry na nemovitost, ale ještě spoustu zájemců láká varianta 100% hypotéky. Jde zejména o mladé páry nebo mladé rodiny, které sice mají dostatečné příjmy, ale bohužel ještě nemají naspořenou dostatečně vysokou částku pro splnění podmínky omezení od ČNB pro podmínku minimálně 10% vlastních zdrojů.

Vlastní bydlení: Jak získat 100% hypotéku

Nemáte dost vlastních peněz na složení 10% do banky? V tom případě je zde pro Vás ještě stále k dispozici omezená varianta financování. Je jasné, že díky regulaci ČNB toto nebude brzy možné, ale ještě stále můžete získat vlastní bydlení bez této podmínky a bez žádné větší námahy.

Děkuji za sdílení odkazu a podle dohody zde máte zbytek článku:

Je polovina února 2018 a ještě stále je možnost koupit dům nebo byt bez vynaložení větší finanční částky ze svého. Pro takové řešení je ale potřeba počítat s tím, že musíte být zejména dostatečně bonitní, bez negativních záznamů v bankovních i nebankovních registrech. Také počítejte, že pokud nekupujete novostavbu, musíte do 3 měsíců uhradit daň z převodu nemovitosti (4% z ceny nemovitosti).

Bydlení v bytě nebo domě za 100% hypotéku

Jak řešit kompletní úhradu kupní ceny z banky? Některé banky stále ještě akceptují kombinace hypotéky a účelového úvěru bez zástavy. Samozřejmě nelze financovat vše v jedné instituci, ale můžeme společně složit vhodné produkty a získat tolik, kolik potřebujeme. Také je potřeba dopředu nastavit nejen variantu financování, ale hlavně vlastní pravidla pro způsob splácení.

Vše potřebné samozřejmě pro své klienty řeším v rámci konzultace před podáním žádosti a při výběru vhodného způsobu financování. Dopředu tak víte, kolik, kde a co zaplatíte. Dopředu i zjistíte, jaké slevy nebo úlevy na poplatcích Vám zajistím a co všechno bude potřeba doložit.

Když chcete získat vlastní bydlení

Nejlevnější, nejrychlejší a samozřejmě nejpohodlnější varianta nejen pro 100% hypotéky je využití mých znalostí, možností a kompletního hypotečního servisu. Jen tak totiž získáte lepší servis, nabídku vhodného řešení a obchodní slevy. Jak na to? Jednoduše jen vyplníte formulář ve článku a já se Vám ozvu k projednání detailů následného řešení.

 

 

Zdroj fotografie:Designed by Freepik

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next