Omezení hypoték ze strany ČNB je dalším z ochranných kroků, které ČNB učinila. Proč to vidím jako správný postup a jako vhodnou ochranu žadatelů o hypotéku? Protože u hypoték se nedá myslet pouze krátkodobě a neuvážené a zbrklé kroky Vás mohou v budoucnu připravit o dost peněz, času i nervů.

Ekonomický vývoj v České republice je na tom během posledních let a nyní více než dobře. To má vliv na růst příjmu obyvatelstva a zlepšení jejich finanční situace. Mnoho z obyvatel pak díky této výhodné situaci uvažuje nad pořízením vlastního bydlení. Jaká mohou v budoucnu nastat rizika? Pojďme se podívat na možné situace, které ohrozí ty, kteří nejsou již nyní připraveni a plánují jen krátkodobě. Článek se zobrazí zdarma po nasdílení na Váš Facebook profil.

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.