Hledáte si nový dům nebo byt bez realitky vlastní cestou a stále se Vám nedaří? Spousta zájemců o nový dům nebo byt hledá nemovitost stejným způsobem. Prohlédnou si nabídku realitních kanceláří v místě, kde si chtějí novou nemovitost pořídit nebo rovnou hledají na Internetu, pokud možno bez realitky. Z vlastních zkušeností vím, že to není zrovna šťastné řešení a pokud chcete ušetřit a rozhodnete řešit koupi nemovitosti bez realitky, naopak se Vám to může podstatně prodražit.

Hledáte nemovitost bez realitky na Internetu?

JSTE REALITNÍ MAKLÉŘ?

Využijte specializovaný web k propagaci Vašich služeb nebo celé realitní kanceláře. Součástí specializovaného adresáře je i využití marketingových služeb.

CHCI ZÍSKAT VÝHODY PRO REALITNÍ MAKLÉŘE

ZDROJwww.Hypotékazobýváku.cz
Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.