Nabízím výhody a odměny pro realitní makléře

Na realitním trhu je bezpočet možností uplatnění pro realitní makléře. Odměny pro realitní makléře se liší a jsou založeny na prodaných nemovitostech. V rámci spolupráce se mnou mohou zejména začínající makléři získat i další odměny.

To platí zejména ve velkým realitních společnostech, kdy musí makléři odevzdávat své klienty do systému a následně mají odměnu dle svého zařazení a prodejní ceny nemovitosti. Realitní kancelář ale získává další odměny za zprostředkování hypotečního úvěru, kdy svým makléřům vyplácí pouze malou část z provize nebo vůbec nic. Proč se tedy připravit o možnost dalších výdělků a to v opravdu zajímavé výši.

Odměny pro realitní makléře bez námahy

Zaměříme se každý na svůj obor, ve kterém vynikáme

V současné době již spolupracuji s několika realitními makléři, kteří pochopili, že když každý dělá svojí práci, ušetří se nejen peníze i čas, ale klientovi se poskytne dokonalý servis. To je jeden z hlavních důvodů, proč se poté klienti rádi vracejí nebo makléře doporučují svým přátelům.

Realitní makléř nemusí sledovat aktuální situaci na trhu, nabídky a možnosti, jak řešit jednotlivé případy. Může se tak plně soustředit na svojí práci v realitách.

Jak získat odměny pro realitní makléře?

Jednoduše. Stačí mne zkontaktovat a společně si dohodneme podmínky spolupráce včetně výše odměny a její postupné navyšování. Po stanovení pravidel jen stačí předávat klientům informace o výhodnějším financování, kdy se jim sám ozvu a zajistím vše potřebné. Dále mi jen sdělíte informace o nemovitosti, zašlete LV a je-li k dispozici, tak i scan nabývacího titulu k nemovitosti. Záleží pouze na dohodě. Vás během vyřizování případu informuji o aktuálním stavu a po čerpání úvěru vyplácím odměnu ve stanovené výši předem smluveným způsobem (v hotovosti nebo převodem na bankovní účet)

Získejte ještě více na odměnách

Chci získat další odměny pro realitní makléře

Vyplacením odměny za doporučeného klienta pro hypotéku ale není všechno. Svým obchodním partnerům – realitním makléřům – nabízím i další možnost, jak získat ještě více odměn. Jak na to? Sdílejte odkaz na moje webové stránky na Facebooku a dozvíte se o nabídce, kterou jen tak někdo neposkytuje a Vy máte spoustu možností, jak jí zpeněžit

Jak tedy získat ještě více odměn?

Jednoduše. Jistě již máte uzavřené některé obchody z minulosti. Pokud u těchto obchodů byla sjednána hypotéka, stačí jen své klienty informovat o možnosti ještě výhodnějšího refinancování a obchodních slev. Kontakty na klienty mi poté poskytnete a pokud dojde k refinancování hypotéky a následnému čerpání úvěru, získáváte opět odměnu (neplatí při refinancování ve stejné bance)

 

Co pro Vaše klienty zajistím?

  • Optimální řešení financování dle jejich možností a aktuální situace
  • Nabídku vhodného poskytovatele
  • Vyjednání obchodních slev a lepších podmínek
  • Kompletní administrativu a sběr podkladů pro zvolenou banku
  • Asistenci při plnění podmínek čerpání hypotečního úvěru
  • Asistenci na Katastru nemovitostí
  • Následný servis a konzultace
  • a další dle dohody a potřeb klienta

Vám zajišťuji: diskrétnost při poskytnutí klienta, informace o aktuálním stavu vyřizování financování, navyšování odměn dle počtu klientů a další výhody dle dohody.

Na spolupráci můžeme navázat i mojí další aktivitu, kde svým klientům vyhledávám vhodnou nemovitost dle zadaných parametrů. Více informací a odeslání požadavku na www.realityno.cz

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mne. Tato nabídka platí pro jednotlivé realitní makléře i pro realitní kanceláře. Pro další dotazy jsem také k dispozici

[fc id=’4′ align=’center‘][/fc]

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek