Realitní hypotéka – získejte lepší sazbu i bez vybrané nemovitosti

Realitní hypotéka - získejte lepší sazbu i bez vybrané nemovitosti

Jak si zajistit peníze na vlastní bydlení, které jste si už vybrali z nabídky prodávajících? Přece hypotékou. Jak si ale zajistit peníze na nemovitost, když jste ještě nenašli ten vhodný byt nebo dům, a přitom získat na 1 rok a 6 měsíců sazbu hypotéky, která je platná aktuálně právě teď? K tomu se hodí realitní hypotéka.

Varianta 1 – každý měsíc aktualizovat možnosti a sazby

Pokud kupujete nemovitost na hypotéku, máte dvě základní možnosti. Necháte si spočítat hypotéku od hypotečního specialisty a víte, jaké je přibližně vaše horní hranice pro cenu nemovitosti. Podle toho pak hledáte v jednotlivých nabídkách a inzercích s nemovitostmi. Tuto variantu ale musíte každý měsíc opakovat a to s tím rizikem, že postupně poroste úroková sazba hypotéky. Navíc jde jen o nezávazný příslib udělení hypotéky. Jistou máte jen sazb Do konce roku 2018 se očekává nárůst sazby u hypoték přibližně na 3%.

Varianta 2 – Realitní hypotéka a peníze k čerpání až na 18 měsíců

Druhá varianta je realitní hypotéka, kdy si zajistíte peníze dopředu. V bance pro Vás připravím úvěr dle aktuálně platné sazby a vy pak máte 18 měsíců na to, najít si vhodnou nemovitost, na kterou pak peníze použijete. Poté se provede odhad nemovitosti a po odsouhlasení vhodnosti nemovitosti k poskytnutí úvěru můžeme během pár dnů zaplatit za kupní cenu nemovitosti.

Kdy se hodí realitní hypotéka?

Kdykoliv, kdy hledáte vhodnou nemovitost, ale pořád se nedaří, a zároveň chcete mít jistotu výhodnější úrokové sazby a jisté peníze na zaplacení nemovitosti. Nejednou se totiž stane, že vážný zájemce složí rezervační poplatek, a když nezná své aktuální možnosti získat v bance úvěr, je mu hypotéka zamítnuta a on tak přijde o rezervační poplatek. Tomuto já se svými klienty předcházím hned několika způsoby.

Chcete mít jistotu, že získáte klasickou hypotéku nebo i realitní hypotéku? Kontaktujte mne přes formulář v tomto článku a získejte nejen kompletní servis zdarma, ale i další výhody, slevy a odměny.

 

 

Zdroj obrázku: Designed by Freepik

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next