10 rychlých kroků, díky kterým jednoduše získáte tu nejlepší hypotéku

Získat tu nejlepší hypotéku není jen tak. Právě proto jsem pro vás připravil seznam 10 nejdůležitějších kroků, které je potřeba zařídit pro získání nabídky přesně pro vaše požadavky a přesně podle vašich možností a plánů.

Díky jednoduchému návodu si totiž rychle a zdarma zajistíte odpovídající nabídky, budete dopředu vědět, co je potřeba si připravit a díky kalkulacím získáte i přehled očekávaných nákladů s vyřízením hypotéky a poplatky v prvním období fixace. To je totiž období, ve kterém můžete už teď ovlivnit náklady se splácením. U dalších fixací už se dá jen přibližně očekávat, kolik a co se bude platit.

Seznam potřebných kroků se dá využít pro nové hypotéky i pro již splácené hypotéky, kde se lze jednoduše dopředu zajistit na refinancování hypotéky. Dokonce ani nemusíme mít vybranou nemovitost a já vám zajistím realitní hypotéku, díky které máte až 18 měsíců na to, abyste si našli vhodný byt nebo dům. Nemusíte tak každý měsíc hlídat nabídky bank a změny úrokové sazby.

Seznam potřebných kroků pro získání nejlepší hypotéky

[sociallocker id=“2829″]

Děkuji za Váš zájem a sdílení odkazu na váš Facebook. I když vyšel tento článek 1.dubna, tak se určitě nejedná o Apríl. Právě teď totiž opravdu máte možnost získat hypotéku z pohodlí vašeho domova nebo naší kanceláře.

Krok č.1: Zavolejte mi na telefonní číslo 776 793 464 Váš požadavek na hypotéku

Krok č.2 až 10: O to už se za vás postarám já.

[/sociallocker]

 

 

Zdroj obrázku: Designed by Freepik

Řešíte situaci ve článku? Chcete upřesnění?
Pomohu vám s tím.
Stačí jen odeslat tento formulář

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek

Splňte si Vaše plány

a získejte další výhody

Získejte postupný návod k finanční stabilitě a k dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Zkontrolujte si prosím Vaší schránku (včetně SPAMu a složky Hromadné). Poslal jsem Vám e-mail k potvrzení souhlasu s bezplatným odebíráním.


Děkuji

S pozdravem Petr Pařízek