Získat tu nejlepší hypotéku není jen tak. Právě proto jsem pro vás připravil seznam 10 nejdůležitějších kroků, které je potřeba zařídit pro získání nabídky přesně pro vaše požadavky a přesně podle vašich možností a plánů.

Díky jednoduchému návodu si totiž rychle a zdarma zajistíte odpovídající nabídky, budete dopředu vědět, co je potřeba si připravit a díky kalkulacím získáte i přehled očekávaných nákladů s vyřízením hypotéky a poplatky v prvním období fixace. To je totiž období, ve kterém můžete už teď ovlivnit náklady se splácením. U dalších fixací už se dá jen přibližně očekávat, kolik a co se bude platit.

Seznam potřebných kroků se dá využít pro nové hypotéky i pro již splácené hypotéky, kde se lze jednoduše dopředu zajistit na refinancování hypotéky. Dokonce ani nemusíme mít vybranou nemovitost a já vám zajistím realitní hypotéku, díky které máte až 18 měsíců na to, abyste si našli vhodný byt nebo dům. Nemusíte tak každý měsíc hlídat nabídky bank a změny úrokové sazby.

Seznam potřebných kroků pro získání nejlepší hypotéky

 

 

Zdroj obrázku: Designed by Freepik

Víte o někom, koho bude článek nebo služba zajímat nebo mu přijde užitečný/-á? Klidně odkaz na článek přepošlete e-mailem a podělte se o výhody a informace


Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Díky své historii ve světe hypoték a úvěrů na bydlení, předchozím obchodům a zejména spolupráci s M&M reality mám pro své klienty nejen lepší podmínky a výhody v bankách, ale také širokou nabídku nemovitostí ke koupi a přístup k neveřejným nabídkám, včetně vyplácení odměn a provizí.