Návod jak investovat peníze a zaručeně získat minimálně 40% !

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Na Internetu se pořád řeší, kam nejlépe vkládat své peníze a získat co nejvyšší výnos. Já jsem dnes během konzultace se svým klientem dostal opravdu zajímavé doporučení, které Vám za Vaše peníze pomůže bezpečně získat minimálně 40 procent!

Získejte bezpečný návod rychleji než ostatní a ZDARMA

Tento návod je opravdu zajímavé a opravdu funguje. Právě proto sdělím návod jen svým klientům a fanouškům na Facebooku. Chcete také získat návod, jak jednoduše, rychle a bezpečně získat 40% a více? Sdílejte odkaz na svém Facebooku a návod se Vám zobrazí. Ke sdílení použijte odkaz na Facebook vedle zámku. Po sdílení se Vám článek s návodem zobrazí celý.

Tento článek zde bude zobrazen pouze na omezenou dobu

S tímto doporučením můžete získat 40% i více, přitom stačí třeba jen 100,- Kč a můžete začít. Jedinou podmínkou je dosažení věku 18 let. Tato věková hranice je stanovena zákonem.

Návod jak získat 40% a více ZDE:

Můj klient mi doporučil zajít do obchodu s alkoholem a zakoupit láhev alkoholu dle potřebné výše % alkoholu.

Já s ním souhlasil

Jen tak totiž můžete rychle a bezpečně získat požadovaných 40% bez rizika. Čekali jste něco více?

 

Ve světě investic platí jasně dané pravidlo investičního trojúhelníku. Na každém rohu tohoto trojúhelníku máte odlišné parametry pro investice. Jedná se o čas, riziko a výnos. Pro Vaše investování můžete ale spojit pouze 2 odpovídající body.

Pokud Vám tedy někdo slibuje rychlý, bezpečný a vysoký výnos, nejspíše Vám lže.

Se svými klienty řeším správné a dlouhodobé investice jako vhodný nástroj při splácení hypotéky nebo spoření pro děti a spoření na vlastní penzi. Pokud chtějí investovat přímo a rizikověji, upozorním je na tato rizika a najdeme vhodnější variantu. Ne každý totiž odolá investiční panice, kdy jdou ceny akcií dolů a lidé je co nejrychleji chtějí prodat.

Pravidla magického trojúhelníku investování

  • Mezi rizikem a výnosem platí přímá úměra. S rostoucím výnosem u investice roste riziko a s rostoucí rizikovostí investice roste výnos.
  • Mezi likviditou a výnosem platí nepřímá úměra. Čím likvidnější investice je, tím menší výnos nabízí.
  • Mezi likviditou a rizikem platí nepřímá úměra. Když roste rizikovost investice, klesá její likvidita.

Jak tedy investovat a spořit? Nejdříve se rozhodněte na jak dlouhou dobu chcete investovat, jestli chcete investovat jednorázově nebo pravidelně a jakou částku chcete získat na konci zvoleného období investice. Podle toho se pak rozhodneme, který nástroj a postup bude pro investici vhodný.

S klienty řeším i další potřeby a cíle ve světě financí. Přihlašte se k odběru novinek a nechte si zasílat odkazy na praktické články.

 

Chcete získat více? Odešlete Vaše kontakty a společně probereme možnosti, které můžete využít.

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Informace odeslané tímto formulářem podléhají ochraně osobních dat na základě Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. ledna 2015. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. 

Previous
Next

 

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next