Jak často utrácíte svoje peníze když nakupujete potraviny, potřeby pro domácnost, benzín nebo naftu do auta, oblečení pro Vás a pro děti? Jsem si jist, že každý z Vás utrácí za tyto položky každý měsíc celkem dost, protože některým výdajům se prostě nemůžete vyhnout.

CashBack – získejte jednoduše zpět peníze a odměny za Vaše nákupy

V dnešní době se dá nejen ušetřit na nákupech, ale také nakupováním vydělávat. Nejde sice o žádné vysoké částky, ale vzhledem k počtu uskutečněných nákupů a utracených peněz se můžete dostat na zajímavou částku. Bonusem navíc jsou i odměny, které si můžete vybrat.

Jak se dají získat zpět Vaše peníze?

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next

Na českém trhu se pohybuje několik společností, které nabízejí tzv. CashBack systém. Tuto službu ve formě odměn za nákupy nabízejí i některé banky. Pokud platíte jejich kartou u obchodníka, část platby se Vám přičte do Vašeho věrnostního systému. Tato varianta odměn je ale ohrožena. Odměna se totiž odečítá z poplatku, který účtuje banka obchodníkovi za používání platebního terminálu pro platební karty nebo online obchody. Banka se tak s Vámi dělí o svůj zisk od obchodníka.

Podle plánovaných směrnic Evropské unie dojde k razantnímu snížení těchto poplatků a proto zde já osobně nevidím delší budoucnost.

Jak opravdu získat zpět peníze a odměny z nákupu?

Ne všechny společnosti ale používají systém rozdělení poplatku za použití platební brány u obchodníka. Lepší variantou pro Vás jsou systémy zpětně vyplácených odměn z provizí poskytovaných obchodníkem a odměny z předem domluvených odměn pro nakupující.

Provozovatelé systému zajistí obchodníkovi zákazníky a za to dostanou odměnu. Z této odměny si buď vše ponechají, nebo odvedou část odměny svým registrovaným členům.

 

ZDE ZÍSKÁTE AŽ 30% ZPĚT Z VAŠEHO NÁKUPU

 

Ano, můžete se rovnou obrátit na obchodníka a využít jeho provizní systém, pokud jej nabízí. Tato varianta je ale pro běžné uživatele nevýhodná. Pro obchodníka totiž musíte být zajímavý partner, který mu zajistí dostatek pravidelných obchodů. Vyplácení odměn u individuálních nabídek má také minimální hranici výplaty. Aby jste této hranice dosáhli, musíte se opravdu snažit.

Nejjednodušší cestou k odměnám je registrace v CashBack systému

Mezi velké a stabilní hráče v CashBack systému patří zejména bezplatná služba PlnáPeněženka.cz nebo bonusy u Diners Club karty, kde máte navíc bezúročnou půjčku až na 60 dnů (Více informací ZDE). Také je zde nabídka Lyoness karty, kde se dokonce dá vydělávat i na klientech, které bezplatně registrujete do systému a nakupujete nejen v kamenných obchodech v České republice i po celém světě. K dispozici máte i e-shopy.

PlnáPeněženka.cz – peníze zpět za online nákupy

Při bezplatné a nezávazné registraci ZDE získáte uživatelský přístup ke svému účtu odměn. Zde se Vám zobrazují již získané odměny a seznam obchodních partnerů, u kterých získáváte až 30% zpět.

Diners Club Pure+ Vám dokonce půjčí peníze bez úroku
Peníze na Vaše nákupy až na 60 dnů ZDARMA ZDE
V jednom ze svých článků jsem již informoval o možnosti bezúročného období na 60 dnů u Diners club karty. Tato karta je primárně určená pro výhodné cestovní pojištění po celém světě pro Vás, Vaší rodinu i spolucestujíci. Jako bonus pak máte k dispozici peníze k online platbám nebo platbám u obchodníka. Samozřejmě můžete i vybírat hotovost v bankomatu. Zde je ale třeba počítat s poplatkem.

Při nákupech s touto kartou se Vám přičítají body. Ty si pak vyměníte za dárky nebo různé poukázky. Svým klientům nabízím slevu 500,- Kč na první rok užívání karty. Roční poplatek Vás tedy vyjde na 990,- Kč. V dalším roce je poplatek 1.490,- Kč ale dá se zaplatit z lehce nasbíraných bodů. Tím pádem máte poplatek za cestovní pojištění zcela zdarma.

 

Chcete získat tyto výhody? Odešlete jednoduchý formulář

[[[["field40","equal_to","Pln\u00e1Pen\u011b\u017eenka.cz"]],[["redirect_to",null,"http:\/\/goo.gl\/kpHS1J"]],"and"]]
1 Step 1
Mám zájem o
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Trvalý pobyt - Ulice a číslo popisné
Město
PSČ
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Odesláním tohoto formuláře potvrzujete pravdivost odeslaných údajů, souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem poskytnutí požadované služby a se zasíláním obchodních sdělení. Odeslání formuláře není nijak závazné a není podmíněno poplatkem.

Zpracování odeslaného formuláře vyžaduje kompletní vyplnění všech položek.

Previous
Next

Víte o někom, koho bude článek nebo služba zajímat nebo mu přijde užitečný/-á? Klidně odkaz na článek přepošlete e-mailem a podělte se o výhody a informace


Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Díky své historii ve světe hypoték a úvěrů na bydlení, předchozím obchodům a zejména spolupráci s M&M reality mám pro své klienty nejen lepší podmínky a výhody v bankách, ale také širokou nabídku nemovitostí ke koupi a přístup k neveřejným nabídkám, včetně vyplácení odměn a provizí.