3 jednoduché způsoby, jak získat zpět peníze a odměny za Vaše nákupy

Jak často utrácíte svoje peníze když nakupujete potraviny, potřeby pro domácnost, benzín nebo naftu do auta, oblečení pro Vás a pro děti? Jsem si jist, že každý z Vás utrácí za tyto položky každý měsíc celkem dost, protože některým výdajům se prostě nemůžete vyhnout.

CashBack – získejte jednoduše zpět peníze a odměny za Vaše nákupy

V dnešní době se dá nejen ušetřit na nákupech, ale také nakupováním vydělávat. Nejde sice o žádné vysoké částky, ale vzhledem k počtu uskutečněných nákupů a utracených peněz se můžete dostat na zajímavou částku. Bonusem navíc jsou i odměny, které si můžete vybrat.

Jak se dají získat zpět Vaše peníze?

Na českém trhu se pohybuje několik společností, které nabízejí tzv. CashBack systém. Tuto službu ve formě odměn za nákupy nabízejí i některé banky. Pokud platíte jejich kartou u obchodníka, část platby se Vám přičte do Vašeho věrnostního systému. Tato varianta odměn je ale ohrožena. Odměna se totiž odečítá z poplatku, který účtuje banka obchodníkovi za používání platebního terminálu pro platební karty nebo online obchody. Banka se tak s Vámi dělí o svůj zisk od obchodníka.

Podle plánovaných směrnic Evropské unie dojde k razantnímu snížení těchto poplatků a proto zde já osobně nevidím delší budoucnost.

Jak opravdu získat zpět peníze a odměny z nákupu?

Ne všechny společnosti ale používají systém rozdělení poplatku za použití platební brány u obchodníka. Lepší variantou pro Vás jsou systémy zpětně vyplácených odměn z provizí poskytovaných obchodníkem a odměny z předem domluvených odměn pro nakupující.

Provozovatelé systému zajistí obchodníkovi zákazníky a za to dostanou odměnu. Z této odměny si buď vše ponechají, nebo odvedou část odměny svým registrovaným členům.

 

[button color=““ size=“large“ type=““ target=“_blank“ link=“http://goo.gl/kpHS1J“]ZDE ZÍSKÁTE AŽ 30% ZPĚT Z VAŠEHO NÁKUPU[/button]

 

Ano, můžete se rovnou obrátit na obchodníka a využít jeho provizní systém, pokud jej nabízí. Tato varianta je ale pro běžné uživatele nevýhodná. Pro obchodníka totiž musíte být zajímavý partner, který mu zajistí dostatek pravidelných obchodů. Vyplácení odměn u individuálních nabídek má také minimální hranici výplaty. Aby jste této hranice dosáhli, musíte se opravdu snažit.

Nejjednodušší cestou k odměnám je registrace v CashBack systému

Mezi velké a stabilní hráče v CashBack systému patří zejména bezplatná služba PlnáPeněženka.cz nebo bonusy u Diners Club karty, kde máte navíc bezúročnou půjčku až na 60 dnů (Více informací ZDE). Také je zde nabídka Lyoness karty, kde se dokonce dá vydělávat i na klientech, které bezplatně registrujete do systému a nakupujete nejen v kamenných obchodech v České republice i po celém světě. K dispozici máte i e-shopy.

PlnáPeněženka.cz – peníze zpět za online nákupy

Při bezplatné a nezávazné registraci ZDE získáte uživatelský přístup ke svému účtu odměn. Zde se Vám zobrazují již získané odměny a seznam obchodních partnerů, u kterých získáváte až 30% zpět.

Diners Club Pure+ Vám dokonce půjčí peníze bez úroku
Peníze na Vaše nákupy až na 60 dnů ZDARMA ZDE
V jednom ze svých článků jsem již informoval o možnosti bezúročného období na 60 dnů u Diners club karty. Tato karta je primárně určená pro výhodné cestovní pojištění po celém světě pro Vás, Vaší rodinu i spolucestujíci. Jako bonus pak máte k dispozici peníze k online platbám nebo platbám u obchodníka. Samozřejmě můžete i vybírat hotovost v bankomatu. Zde je ale třeba počítat s poplatkem.

Při nákupech s touto kartou se Vám přičítají body. Ty si pak vyměníte za dárky nebo různé poukázky. Svým klientům nabízím slevu 500,- Kč na první rok užívání karty. Roční poplatek Vás tedy vyjde na 990,- Kč. V dalším roce je poplatek 1.490,- Kč ale dá se zaplatit z lehce nasbíraných bodů. Tím pádem máte poplatek za cestovní pojištění zcela zdarma.

 

Chcete získat tyto výhody? Odešlete jednoduchý formulář

[fc id=’7′ align=’center‘][/fc]

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek