Je lepší spoření nebo investice? Nejčastější chyby a omyly u zhodnocení

Je lepší spoření nebo investice? Nejčastější chyby a omyly u zhodnocení

Častokrát se u nových klientů setkávám s tím, že ne zcela vhodně využívají své možnosti a volné finanční prostředky, které mají k dispozici. Ať už jde o Ať už jde o spoření, pojištění nemovitosti nebo další služby, vždy je možnost porovnání a možného zlepšení. Již po první schůzce od nich často dostávám zprávy a e-maily s poděkováním za vysvětlení situace. Mým cílem není pouze prodat zájemcům požadované služby, ale spolupracovat dlouhodobě. Jen tak se totiž dá dosáhnout předem zvoleného cíle.

Nejčastějším dotazem, který se ke mě dostává, je otázka vhodného spoření a investic pro zhodnocení finančních prostředků. Jaké nejčastější chyby se můžete dopustit? Informace máte opět k dispozici zcela zdarma. Stačí jen nasdílet můj odkaz na Váš Facebook profil. Pro zobrazení článku proto pokračujte dle instrukcí

Nejčastější chyby nejen u spoření

Během spolupráce samozřejmě řeším s klienty různé dotazy a nabídky, které dostávají na svůj e-mail nebo od svých známých. V pohodlí tak získají potřebné informace a sami se pak rozhodnou, jestli nabídku přijmou nebo ne. Samozřejmě mám k dispozici i možnosti pro porovnání. Chcete také získat lepší podmínky a zhodnocení? Kontaktujte mne a kliedně se přihlašte k odběru novinek na e-mail.

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Informace odeslané tímto formulářem podléhají ochraně osobních dat na základě Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. ledna 2015. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. 

Previous
Next