Jak získat hypotéku? Seznam 27 potřebných podkladů a kroků k hypotéce

Jak získat hypotéku? Seznam 27 potřebných podkladů a kroků k hypotéce

Hledáte univerzální návod jak získat hypotéku? Ten bohužel neexistuje. Připravil jsem pro vás ale základní seznam podkladů a kroků, které je potřeba zařídit a vyřešit. Seznam je poměrně dlouhý, a vkládal jsem do něj ty základní podmínky a postupy. Při řešení hypotéky je totiž vždy možnost, že si schvalovatel banky vyžádá doplnění dalších podkladů. Vycházím z nejčastějších variant žadatelů o hypotéky. Pro některé zdroje příjmů a národnosti je pak potřeba doplnit i další podklady. Stejně tak nejsou doklady vyžadovány pokaždé a u všech bank.

Seznam je už přímo pro žadatele o hypotéku. Vždy je ale potřeba si před podáním žádosti zjistit vaše možnosti, upravení splácených závazků a vyjednávací pozici v bance. Stejně tak, jako pravděpodobnost pro získání potřebné částky a složení způsobu financování. Na to vše vás jako hypoteční poradce připravím a zajistím potřebné.

Jak získat hypotéku – podání žádosti

Co budete potřebovat při podání žádosti a schvalování úvěru? Seznam je obecný a spoustu z položek za své klienty zajistím já. Tak jen abyste měli představu:

 

Jak vidíte, seznam je opravdu dlouhý, a to jsem ještě nezacházel do detailů. Jak jsem ale uvedl, naprostou většinu z toho za klienty nebo s klienty zajistím v rámci zprostředkování já.

[button color=”blue” size=”large” type=”” target=”” link=”https://petrparizek.cz/spocitat-hypoteku/”]CHCI NEJLEPŠÍ HYPOTÉKU[/button]