Jak získat hypotéku a zároveň splnit nové podmínky pro hypotéky

Jak získat hypotéku a zároveň splnit nové podmínky pro hypotéky
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jak získat hypotéku podle nových podmínek je od října tohoto roku nejčastější dotaz, který dostávám zejména od mladých lidí a párů, které se rozhodli pro vlastní bydlení. Na tuto otázku je pak potřeba hledat vždy individuální řešení, protože nelze uplatnit obecnou šablonu pro všechny. Někdy se bohužel stane i to, že si zájemci o hypotéku svým jednáním dost ztíží situaci nebo se dokonce na nějakou dobu připraví o možnost získat hypotéku.

Jak získat hypotéku bez vlastních zdrojů

Ano, zejména mladí ještě neměli dost času na to, aby si připravili peníze pro vlastní bydlení. To se ale dá napravit a za určitých možností ani vlastní peníze nebudou potřeba. Jak na to? Praktickou informaci a návod přikládám do článku. Pro jeho celé zobrazení stačí jen sdílet můj odkaz. [sociallocker id=“3300″]

Děkuji za Váš zájem a sdílení odkazu. Zde jsou slíbené informace, jak získat hypotéku bez vlastních zdrojů. Metodiky bank se budou postupně upravovat a proto je potřeba si zajistit aktuální informace. Ty vám poskytnu přesně podle situace, ve které se právě nacházíte. Každý požadavek totiž řeším individuálně dle možností zájemce. Pokud je ale žadatel o hypotéku v nevýhodné situaci, zajistím pro něj nejdříve výhodnější pozici. Zbytečně tak nepřeplácí za vyšší úrokovou sazbu a má pro sebe k dispozici více finančních prostředků. Dokonce si na splácení své hypotéky může vydělat peníze navíc.

Vraťme se ale k tématu. Pořád ještě spousta mladých přemýšlí, jak získat hypotéku, když nemají našetřený potřebný obnos financí (tzv. vlastní zdroje). U některých poskytovatelů hypoték a úvěrů na bydlení se ještě dá využít dofinancování. Seznam těchto variant a kombinací se ale postupně krátí a nakonec budou jen tyto nejčastěji využívané možnosti:

  • Dáte do zástavy nemovitost ve vlastnictví rodičů a splníte tak podmínku 80% LTV
  • Půjčíte si peníze od rodičů
  • Využijete dofinancování úvěrem bez zajištění, ovšem za předem stanovenému postupu
  • Necháte to na mě a já vás připravím na splnění podmínek a zajistím potřebné financování

Jak získat hypotéku a neplatit zbytečně nic navíc?

Na internetu a zejména Facebooku je k dispozici spousta možností s lákavou úrokovou sazbou. Nás ale nezajímá jen úrok, který dostaneme, ale celková nákladovost úvěru. Hypotéka je závazek na 30 let a nikdo z nás nemá možnost na 30 let dopředu spočítat, jaký bude náklad. Právě proto s klienty řeším přesné náklady na následující období fixace a dopředu víme, jaká bude RPSN. To je totiž ten správný hodnotící faktor.

Co se týče nákladů v dalších obdobích fixace, můžeme se na ně připravit, a to nejen vytvořením dostatečné finanční rezervy, ale také kontrolou aktuálních nákladů za domácnost. To byste nevěřili, kolik se toho dá postupně ušetřit a to i bez zásadního omezování vašeho pohodlí.

[/sociallocker]

Sami vidíte, že jsou zde stále možnosti, jak získat hypotéku i bez vlastních peněz. Sice ne každý má tyto možnosti, ale ruku na srdce, hypotéky nejsou pro každého. V následujících letech se totiž budeme setkávat s případy, že se někdo dostatečně nepřipravil nebo přecenil svoje možnosti se splácením.

I tyto případy se ale dají ochránit, pokud tedy začnou činit potřebné kroky a to dostatečně dopředu. Nechávat vše na poslední chvíli totiž není rozumné řešení.

 

 

 

Zdroj obrázku: Designed by Freepik

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next