Hypotéka pro podnikatele – jak, kde a na co jí získat a využít

Hypotéka pro podnikatele je varianta zajímavého způsobu financování, ve kterém lze splácet nejen vlastní bydlení, ale zároveň i provozovnu podnikatele a dokonce i na vybavení provozovny nebo nákup zboží. Tento typ úvěru je také označován jako hypotéka pro OSVČ.

Také podnikatelů se ale týkají plánovaná omezení České národní banky, takže kdo bude váhat s pořízením vlastní hypotéky ještě za výhodných a ne tak přísných podmínek, tak se může snadno připravit o tuto výhodu a dokonce i možnost financování na následující roky.

Základem pro získání hypotéky pro podnikatele je samozřejmě dostatečná bonita a dostatečná historie podnikání. V některých bankách vám postačí aspoň roční daňové přiznání, v jiných aspoň daňové přiznání za 2 roky. Rozhodující je také způsob vedení účetnictví. Buď používáte položkové účetnictví (příjmy minus výdaje) nebo paušální výdaje.

[button color=“blue“ size=“large“ type=““ target=““ link=“https://petrparizek.cz/podnikatel/“]Podnikatelský úvěr do 500.000 Kč bez dokládání příjmů ZDE[/button]

Podnikatel může samozřejmě využít klasickou hypotéku na nemovitost k bydlení a to na koupi bytu nebo domu. Samozřejmě je možná i hypotéka na výstavbu nemovitosti. Stejně tak ale můžete financovat vlastní bydlení a svoje místo pro podnikání. Hypotéka pro podnikatele totiž za určitých podmínek umožní koupit si dům s nebytovým prostorem a nebo dokonce získat i peníze na vybavení provozovny nebo nákup zboží a materiálu.

Základní verze hypotéky je samozřejmostí. Jsou zde stanoveny stejné podmínky jako pro hypotéky zaměstnancům. Jak je to ale u dalších možností hypoték a co může chytrý podnikatel získat s hypotékou? Pojďme se podívat na dvě základní možnosti.

Hypotéka pro podnikatele na bydlení i podnikání

S hypotékou nemusíte kupovat pouze nemovitost na bydlení. Pomocí vhodně zvolené hypotéky pro vás totiž dokážu zajistit financování nemovitosti pro bydlení, která má nebytové prostory. Jednoduše tak získáte vlastní bydlení i místo k podnikání. Ušetříte tak za placení nájmu pro podnikání a investujete tak do svého.

 

[button color=“green“ size=“large“ type=““ target=““ link=“https://petrparizek.cz/spocitat-hypoteku/“]CHCI ZÍSKAT VÝHODNOU HYPOTÉKU[/button]

 

Hypotéka pro podnikatele pro nákup zboží a vybavení

Také podnikatel může získat Americkou hypotéku a každý chytrý podnikatel ví, že než aby získané peníze použil na dovolenou nebo další auto, je lepší investovat peníze do svého podnikání a zvýšit tak efektivitu výroby, rozsah nabízeného zboží a tím tak jednoduše podpoří svoje podnikání.

Hypotéku lze za určitých podmínek možné získat i pro právnické osoby. Nemyslím pouze bytová družstva a SVJ, ale také podnikatele, kteří ke své činnosti využívají svoje vlastní s.r.o.

Nyní tedy jen odešlete Vaše kontakty a já se postarám o vše potřebné. Stejně tak je pro vás k dispozici tým mých kolegů – profesionálů nejen na hypoteční úvěry.

Získejte individuální nabídku a ušetříte čas i peníze. Odešlete Vaše kontakty a zajistím pro Vás vše potřebné

[fc id=’2′ align=’center‘][/fc]

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek