Hypotéka pro podnikatele – jak, kde a na co jí získat a využít

Využijte hypotéku pro své bydlení i podnikání

Hypotéka pro podnikatele je varianta zajímavého způsobu financování, ve kterém lze splácet nejen vlastní bydlení, ale zároveň i provozovnu podnikatele a dokonce i na vybavení provozovny nebo nákup zboží. Tento typ úvěru je také označován jako hypotéka pro OSVČ.

Také podnikatelů se ale týkají plánovaná omezení České národní banky, takže kdo bude váhat s pořízením vlastní hypotéky ještě za výhodných a ne tak přísných podmínek, tak se může snadno připravit o tuto výhodu a dokonce i možnost financování na následující roky.

Základem pro získání hypotéky pro podnikatele je samozřejmě dostatečná bonita a dostatečná historie podnikání. V některých bankách vám postačí aspoň roční daňové přiznání, v jiných aspoň daňové přiznání za 2 roky. Rozhodující je také způsob vedení účetnictví. Buď používáte položkové účetnictví (příjmy minus výdaje) nebo paušální výdaje.

Podnikatelský úvěr do 500.000 Kč bez dokládání příjmů ZDE

Podnikatel může samozřejmě využít klasickou hypotéku na nemovitost k bydlení a to na koupi bytu nebo domu. Samozřejmě je možná i hypotéka na výstavbu nemovitosti. Stejně tak ale můžete financovat vlastní bydlení a svoje místo pro podnikání. Hypotéka pro podnikatele totiž za určitých podmínek umožní koupit si dům s nebytovým prostorem a nebo dokonce získat i peníze na vybavení provozovny nebo nákup zboží a materiálu.

Základní verze hypotéky je samozřejmostí. Jsou zde stanoveny stejné podmínky jako pro hypotéky zaměstnancům. Jak je to ale u dalších možností hypoték a co může chytrý podnikatel získat s hypotékou? Pojďme se podívat na dvě základní možnosti.

Hypotéka pro podnikatele na bydlení i podnikání

S hypotékou nemusíte kupovat pouze nemovitost na bydlení. Pomocí vhodně zvolené hypotéky pro vás totiž dokážu zajistit financování nemovitosti pro bydlení, která má nebytové prostory. Jednoduše tak získáte vlastní bydlení i místo k podnikání. Ušetříte tak za placení nájmu pro podnikání a investujete tak do svého.

 

CHCI ZÍSKAT VÝHODNOU HYPOTÉKU

 

Hypotéka pro podnikatele pro nákup zboží a vybavení

Také podnikatel může získat Americkou hypotéku a každý chytrý podnikatel ví, že než aby získané peníze použil na dovolenou nebo další auto, je lepší investovat peníze do svého podnikání a zvýšit tak efektivitu výroby, rozsah nabízeného zboží a tím tak jednoduše podpoří svoje podnikání.

Hypotéku lze za určitých podmínek možné získat i pro právnické osoby. Nemyslím pouze bytová družstva a SVJ, ale také podnikatele, kteří ke své činnosti využívají svoje vlastní s.r.o.

Nyní tedy jen odešlete Vaše kontakty a já se postarám o vše potřebné. Stejně tak je pro vás k dispozici tým mých kolegů – profesionálů nejen na hypoteční úvěry.

Získejte individuální nabídku a ušetříte čas i peníze. Odešlete Vaše kontakty a zajistím pro Vás vše potřebné

[]
1 Step 1
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Odeslání formuláře není závazným právním jednáním vedoucím k uzavření, ukončení či jiné změně jakékoliv smlouvy

Previous
Next