Nejen moji klienti někdy řešili nebankovní půjčky a krátkodobé úvěry. Na tyto produkty jsme se zaměřili hned při naší první schůzce. Proč? Protože s klienty neřeším pouze jejich aktuální plány, jako je koupě bytu nebo refinancování hypotéky, ale řešíme společně finance kompletně. Má to pádný důvod, peněžní půjčky jsou nejvíce nákladné produkty a zbytečně Vás zatěžují.

Sdílejte článek na Facebooku – pomůžete svým přátelům a známým!

V seznamu najdete nejčastější postupy a vhodná doporučení, která Vám ušetří nejen peníze, ale i čas a trápení.

Jednotlivé body seznamu pro půjčky mají mezi sebou přímou i nepřímou souvislost, vzájemně se ovlivňují a využití jednoho Vám může usnadnit přístup k dalšímu bodu – tím pádem levnějším splácení půjčky nebo úvěru.

Seznam doporučení pro levnější půjčky a úvěry:

Nezapomeňte sdílet článek s přáteli na Facebooku!

 

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.