Řešíte nebo neřešíte Váš důchod? Pokud ano, neptejte se kdy půjdu do důchodu, ale kdy chci jít do důchodu. Podle toho se pak začněte i připravovat a plánovat.

Je samozřejmě nesmyslné řešit otázku kdy půjdu do důchodu třeba hned po škole. Mladí lidé mají jiné priority a důchod je pro ně daleko. Plánují svojí kariéru, rodinu a samozřejmě vlastní bydlení.

Chcete si Váš důchod užívat nebo jen přežívat?

Kdy půjdu do důchodu a dočkám se toho vůbec?

Na internetu je k dispozici spousta tabulek a kalkulaček pro výpočet kdy půjdete do důchodu a kolik dostanete peněz od státu. Pro nás jsou ale podstatnější jiné věci. Jaké? Třeba jistoty zhodnocení Vašich peněz, přístup k Vašim penězům a riziko, že po Vaší smrti prostě stát důchod už nevyplácí. O své peníze odeslané do státní kasy tak přijdete. Na co a jak se připravit?

Získejte více informací jak se lépe zajistit nejen na důchod. Kontaktujte mne

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Informace odeslané tímto formulářem podléhají ochraně osobních dat na základě Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. ledna 2015. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. 

Previous
Next
Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.