Proč jsme spustili projekt hypotéky 2017? Jistě jste si všimli změn, které se v poslední době dějí kolem poskytování hypoték a úvěrů. Nejde jen o změnu zákona o spotřebitelských úvěrech, ale také o hypotéky a zpřísnění podmínek pro poskytnutí. Zároveň se do hypoték promítne i změna při platbě daní. Tyto změny jsou ve většině případů ku prospěchu a ochraně žadatelů. Někdy ale dokáží zkomplikovat a ztížit poskytnutí hypotéky. Jaké změny lze tedy očekávat a jak se připravit na lepší možnosti a nabídky od banky? To vše je součástí dnešního článku. Článek je k dispozici zdarma, stačí jen nasdílet odkaz na Vašem Facebooku, Google+ profilu nebo na LinkedIn.

Hypotéky 2017 – základní, ale zásadní změny

Máte nějaké další dotazy pro změny u hypoték v roce 2017? Využijte Kontaktní formulář a získejte zdarma odpověď a služby k získání lepších podmínek.

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.