Získejte peníze za doporučeného klienta na hypotéku

Už Vám někdo vyplatil nějaké peníze za doporučení? Ještě ne? V tom případě mám pro Vás příjemnou zprávu. Stačí jen doporučit klienta na novou hypotéku nebo refinancování hypotéky a já Vám peníze rád vyplatím.

Tímto jednoduchým způsobem totiž získají výhodu všechny tři strany tohoto obchodu. Já získám nový obchod, zájemce o hypotéku získá kompletní hypoteční servis, lepší podmínky ve zvolené bance, obchodní slevy a možnost splácet nejen hypotéku ještě levněji. Vám poté vyplatím peníze za doporučení a to i opakovaně. Refinancovat se totiž dá každé fixační období a záleží na aktuální situaci a nabídky banky.

 

Získejte také peníze jednoduchým způsobem

Proč řešit hypotéku a peníze se mnou?

Protože mám nejen dostatek zkušeností, potřebné nástroje, kontakty a způsoby řešení pro jednotlivé případy, ale vím kdy a jaký postup využít. Každá hypotéka je totiž odlišná a je potřeba zvolit ten správný způsob, aby moji klienti při vyřizování a splácení hypotéky ušetřili nejen peníze, ale také svůj čas.

Oproti bance totiž klientům poskytuji kompletní hypoteční servis od prvotní konzultace přes volbu způsobu financování, vhodné banky, sestavením podkladů pro úvěr až po následné čerpání (vyplacení) úvěru včetně asistence nebo zastoupení na Katastru nemovitostí.

 Peníze za doporučené klienty vyplácím soukromým fyzickým osobám, pokud jste podnikatel v realitách, developer nebo realitní makléř, stačí jen využít služby přímo pro realitní kanceláře a makléře s vyšší odměnou již od začátku.

Moji klienti navíc získají nejen obchodní slevy, ale také lepší podmínky a další doporučení jak ušetřit nebo vydělat peníze. Další výhodou je moje nezávislost, kdy nepracuji pouze pro jednu banku nabo stavební spořitelnu a mohu tak učinit nabídky z celého úvěrového trhu.

 

Jak získat peníze za doporučení?

Pokud máte zájem o peníze za doporučení, stačí jen využít mojí www stránku specializovanou na tuto službu. Pomocí formuláře na www.odmenyzahypoteky.cz vyplníte jednoduchý formulář a ten odešlete. Já pak kontaktuji zájemce o hypotéku a pokud společně uskutečníme novou smlouvu o hypotéce nebo refinancování hypotéky, Vám poté vyplatím peníze v poměru k výši úvěru a počtu předchozích doporučení. Ano, odměnu postupně navyšuji a vy tak získáte více peněz jako odměnu.

 

[button color=““ size=“large“ type=“outlined“ target=“_blank“ link=“http://odmenyzahypoteky.cz“]CHCI ZÍSKAT ODMĚNU[/button]

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek