Záznam o dopravní nehodě zdarma ve Vašem mobilu

Podle platné vyhlášky musí být v každém vozidle k dispozici evropský záznam o dopravní nehodě. Jde o formulář s průpisem, do kterého se v případě dopravní nehody zapisují informace. Ne vždy je totiž zapotřebí volat Policii ČR a postačí, když si účastníci dopravní nehody zaevidují potřebné informace a shodnou se na tom, kdo nehodu zavinil. To pak bývá i čitelné z tohoto záznamu.

[button color=“blue“ size=“medium“ type=““ target=“_blank“ link=“https://petrparizek.cz/wp-content/uploads/zaznam_o_dopravni_nehode.pdf“]Chci stáhnout Záznam v PDF[/button]

Ruku na srdce, kdo z vás má tento formulář v autě? No jistě se najde spousta těch, kteří o tom buď nevědí, nebo si takový formulář pro záznam o dopravní nehodě nezajistili. K dispozici jej máte nejen v tištěné podobě v každé pobočce pojišťoven, které poskytují Povinné a havarijní pojištění. Přikládají jej totiž do desky spolu s pojistnou smlouvou.

Formulář si můžete také stáhnout zde: Záznam o dopravní nehodě v elektronické podobě v PDF a vytisknout (pokaždé potřebujete jednu verzi pro sebe a druhou pro dalšího účastníka dopravní nehody). Protože ale máme k dispozici moderní technologie, máte nyní k dispozici mnohem praktičtější nástroj.

Záznam o dopravní nehodě zdarma ve vašem mobilu

Jak se ale vyvarovat mrzutostí s Policií, pokud u sebe nemáte tento formulář? Jednoduše. Instalujte si ZDARMA jednoduchou aplikaci, se kterou krok za krokem vyplníte záznam o dopravní nehodě a dokonce jej odešlete i na potřebnou pojišťovnu viníka dopravní nehody.

Aplikace je k dispozici v několika jazycích, včetně češtiny, a dokonce jí lze využít na obou telefonech (viník / poškozený). Vždy si ověřte, že máte jednu variantu pro sebe.

Aplikaci „Záznam o dopravní nehodě“ stahujete z ověřeného zdroje pro Android i iOS

Stáhnout aplikaci Záznam o dopravní nehoděStáhnout aplikaci Záznam o dopravní nehodě

Samozřejmě vám přeji, abyste tuto aplikaci nemuseli nikdy použít. Na druhou stranu je vždy lepší počítat i s tou horší variantou. Nyní aspoň budete připraveni. Veškeré detaily o aplikaci si můžete přečíst na stránkách provozovatele ZDE

Jak si udělat opravdový pořádek ve financích?

Využijte bezplatný návod na Chytré plánování, a sami postupně uvidíte, na co je potřeba se soustředit přímo u vás. S tímto návodem mám u klientů 97% úspěšnost pro zlepšení jejich situace.

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek