Spoření pro děti je v posledních 4 letech čím dál více poptávaná služba, kterou s klienty řeším. Je to nejen díky aktuální ekonomické situaci v České republice, která se každým rokem lepší, ale hlavně i čím dál větší odpovědností rodičů a jejich snahou zajistit nejen sebe, ale i své dítě. K tomu dnes slouží spousta variant a ne každé jsou vhodné a výhodné třeba právě pro vaši představu a spořící plán. Kvůli obsahu a poskytovaným informacím se článek opět zobrazí až po nasdílení mého odkazu na Facebooku. Určitě za tuto protislužbu získáte nejen potřebné a praktické informace jak spořit, proč spořit, kde brát peníze na spoření když jste třeba na mateřské, a zároveň se Vám odemkne možnost získat minimálně 1.500,- Kč a více jako odměny a to i opakovaně. To za to určitě stojí.

Obsah článku

  1. Proč zakládat spoření pro děti
  2. Kde brát peníze na spoření
  3. Spoření pro děti není jen Stavební spoření. Co tedy vybrat?
  4. První krok pro volbu spoření pro děti
  5. Stavební spoření pro děti
  6. Termínované vklady
  7. Spoření pro děti do komodit
  8. Dlouhodobé spoření pro děti
  9. Co nepoužívám pro spoření pro děti?
  10. Jak můžete získat zajímavou odměnu
[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Město
Vaše telefonní číslo
Jaký je Váš hlavní důvod spoření?
Kolik si chcete naspořit
Kolik si chcete odkládat
Váš dotaz nebo připomínka
0 /
Previous
Next

 

Zdroj obrázku: Designed by Freepik

Víte o někom, koho bude článek nebo služba zajímat nebo mu přijde užitečný/-á? Klidně odkaz na článek přepošlete e-mailem a podělte se o výhody a informace


Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Díky své historii ve světe hypoték a úvěrů na bydlení, předchozím obchodům a zejména spolupráci s M&M reality mám pro své klienty nejen lepší podmínky a výhody v bankách, ale také širokou nabídku nemovitostí ke koupi a přístup k neveřejným nabídkám, včetně vyplácení odměn a provizí.