Jak ušetřit s profesionálem: Cena kWh elektřiny ještě levněji

Spousta domácností řeší, jak a kde se dají ušetřit nějaké peníze. Jednou z největších položek jsou pak náklady na provoz domácnosti a samozřejmě i poplatky za spotřebu elektřiny, plynu a vody. Cena kWh od jednotlivých dodavatelů se sice moc neliší, jinak tomu ale je v ostatních poplatcích, závazcích a dodatcích smluv u jednotlivých dodavatelů energií.

Hlavně se v tom nezamotat

Není tedy problém se doslova zamotat v podmínkách a kalkulacích nabídek, které mají jednotliví poskytovatelé. I zde platí, že je lepší přenechat posouzení na odborníky. V tomto oboru se ale pohybuje spoustu prodejců, kteří se snaží nabízet buď svého dodavatele energie, nebo vybírají ty poskytovatele, kteří mají nejvyšší provize a své klienty neupozorňují na již zmíněné poplatky. Celková cena kWh za odběr se pak může nepříjemně navýšit a klient se může smluvně zavázat na zbytečně dlouhou dobu.

Cena kWh jako magnet

Cena kWh není jediným rozhodujícím faktorem

Jak jsem zmínil, spousta zájemců o lepší ceny si vybírá poskytovatele podle ceny kWh a o ostatní už se nezajímají. To je ale velkou chybou. Je to to samé, jako by jste třeba hypotéku vybírali pouze podle úrokové sazby. I na trhu s energií se najdou takoví poskytovatelé, kteří nastavují nabídky tak, aby byla cena kWh co nejníže oproti ostatním dodavatelům a tento rozdíl si samozřejmě vynahradí na ostatních poplatcích a podmínkách pro minimální délku odběru energií.

Cena kWh a volba sazby odběru

Aby to bylo ještě složitější, je také třeba zvolit správnou sazbu pro odběr energie. Jednotlivé sazby jsou připraveny pro dané podmínky a požadavky odběratele. Pokud doma topíte přímotopem, určitě se Vám nevyplatí běžná sazba, kde je cena kWh o něco dražší, než u sazby právě pro použití přímotopů. V sazbě a podmínkách pro jiné ceny kWh jsou pak zohledněny i další parametry.

 

Vždy je lepší ušetřit čas i peníze

 

Cena kWh – Jak získat odpovídající řešení

Jednoduše. Využijte nabídky porovnání cen jednotlivých poskytovatelů a sami se rozhodněte. Lepší variantou pro levnější cenu kWh je samozřejmě konzultace s odborníkem. Moji klienti tuto možnost využívají také. Spolupracuji totiž již delší čas s panem Janek Pavlíčkem, který se specializuje nejen na porovnání ceny elektřiny, ale také na dodávky plynu a úspory při odběru vody, tím pádem nemusíte oslovovat a porovnávat jednotlivé kategorie dodavatelů energií a služeb. Jednoduše odešlete své kontakty a pan Pavlíček nebo jeho tým s Vámi po telefonu nebo osobně probere jednotlivé možnosti a varianty.

 

Chcete získat lepší cenu energií? Odešlete jednoduchý formulář

[fc id=’5′ align=’center‘][/fc]

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek