Jak nenaletět: Super výdělky na Facebooku a práce z domova

Facebook – fenomén dnešní doby, přináší kromě spojení s přáteli i spoustu reklamy a nabídek pro výdělky na Facebooku. Nejspíš i Vaši přátele sdíleli na zdi nějakou nabídku na jednoduchou cestu k super výdělkům. Proč? Protože takové výdělky jsou v 99% založeny na MLM systému, podvodech nebo produktech, které k poměru za vynaložené úsilí přinesou pouze minimum příjmu.

Nejčastější varianty (ne)-výdělků na Facebooku

Na Facebooku je samozřejmě spousta nabídek na výdělky a není možné je ve článku vypsat všechny. Rozeberu proto jejich jednotlivé varianty a připojím i svůj názor na možná rizika.

Výdělky na Facebooku nebo ztráta času?

Prodej výrobků za výhodné ceny – Registrujete se do systému a pod sebe pomocí sdílení na Facebooku necháte registrovat další zájemce o výdělek. Peníze získáváte ve formě provize z každého prodaného výrobku a částečně i odměnu z provize od lidí, kteří se zaregistrovali do systému přes váš odkaz.

Ve většině případů je zde nabízena ne moc kvalitní, ale záměrně předražená kosmetika, drogerie a sladkosti. Aby jste měli opravdu zajímavé příjmy, je třeba každý měsíc zajistit dostatečný počet zájemců. Kdo by ale stál o výrobek, který je v podstatě neznámý? Jestli hrajete na nejnižší cenu, jakou potom asi máte odměnu? Je produkt dražší a očekáváte vysokou odměnu? Kolik se ale najde kupců, kteří koupí přes Váš odkaz? Navíc jaké je výplatní minimum provozovatele? Je provozovatel ověřený, nebo jen někomu neznámému hledáte kupující? Co výrobky? Jsou ověřené a schválené k prodeji? Co reklamace?

V této variantě je spousta rizik. Z vlastní zkušenosti vím, že se vyplatí soustředit se na jednu skupinu služeb nebo produktů přes ověřené zprostředkovatele. To potom propagujte ve formě provizního prodeje nejen na Facebooku, ale i na vlastním blogu. Jedním z osvědčených poskytovatelů provizního prodeje je přes eSpolupráci, kde si vyberete ze široké nabídky služeb, online her i eshopů.

[button color=“blue“ size=“large“ type=““ target=“_blank“ link=“https://petrparizek.cz/provizni-system/“]CHCI VĚDĚT VÍCE O PROVIZNÍCH SYSTÉMECH[/button]

Výdělky na Facebooku ve formě zobrazování reklam

Tzv. klikačky jsou už dávno odepsané varianty, jak získat peníze. Provozovatelé jsou většinou v zahraničí a než vůbec dojde k dosažení výplatního minima, zruší svojí aktivitu a vy se nidke nedovoláte svého práva. Navíc riskujete bezpečnost svých dat, pokud si v rámci členství nainstalujete do počítače jejich program nebo doplněk k prohlížeči určený k zobrazení reklam.

Výdělky na Facebooku – za 3€ nečekané výnosy

Další z mnoha variant her na principu „letadla“. Prostě jen zaplatíte registraci v jakékoliv částce a můžete začít vydělávat. Vyděláte ale pouze jen tak, že i ostatní zaplatí 3€. Z tohoto poplatku jde část na Vaší odměnu a část provozovateli struktury. Ano, 3€ nejsou žádné velké peníze, ale počítejte také čas s tím strávený a u zapálených jedinců i náklady na reklamu, kterou jsou ochotni zaplatit. Součástí registrace je také vstupní balíček, kterým si zaplatíte vyšší část z odměny a lepší pozice. Ve skutečnosti ale nemáte nikde jistotu jak a kde systém funguje.

Výdělek na Facebooku je možný

Je třeba se mu ale věnovat naplno. Musíte zvolit správný produkt, správnou cílovou skupinu a správnou propagaci. Nemáte čas řešit tyto podmínky? V tom případě se Vám jistě hodí moje nabídka. V rámci svých aktivit na hypotečním trhu nabízím vlastní systém: odměny za doporučené hypotéky. Každý z Vás jistě hypotéku řešil, řeší nebo i bude řešit. Stejně tak hypotéku řeší i někdo z Vaší rodiny, přátel či spolupracovníků.

Více informací o výdělku nejen na Facebooku naleznete na www.odmenyzahypoteky.cz 

Máte vlastní zkušenosti? Podělte se s ostatními a zašlete nám svůj příběh

[fc id=’1′ align=’center‘][/fc]

Jak si udělat opravdový pořádek ve financích?

Využijte bezplatný návod na Chytré plánování, a sami postupně uvidíte, na co je potřeba se soustředit přímo u vás. S tímto návodem mám u klientů 97% úspěšnost pro zlepšení jejich situace.

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek