Jak investovat do nemovitostí bez zkušeností, bez nákladů a s výnosem 5%

Neztrácejte svůj čas a peníze. Využijte znalosti a nástroje profesionálů ve svůj prospěch.

Jak investovat do nemovitostí a zbytečně neriskovat? O tom přemýšlelo a přemýšlí spousta drobných investorů, kteří jdou za vidinou snadného zbohatnutí. Mají v plánu koupit menší byt, ten pronajímat a z pronájmu splácet hypotéku. Z případného rozdílu si pak odkládají na opravy a nečekané náklady. Ano, zní to lákavě, ale…

Investice do nemovitostí ale vyžaduje potřebné informace, znalosti, zkušenosti a přehled o trhu. Právě to jsou hlavní důvody, že spousta zájemců, kteří na vlastní pěst řeší, jak investovat do nemovitostí, nemají dostatečný zisk, nebo na takové investici dokonce i prodělávají. Hlavně nováčci díky špatným rozhodnutím spíše své peníze prodělávají a jen spoléhají, že se to zlepší.

Nejčastější nevýhody a rizika jak investovat do nemovitostí

Již jsem některé body zmínil. Teď tedy vyberu ty hlavní a nejčastější. Někdo je může považovat za banalitu nebo ne až tak rizikové. Zkušenosti kolegů realitních makléřů ale potvrzují opak.

 • Koupě nemovitosti za tržní cenu, která ne vždy odpovídá ceně odhadní
 • Platba daně z nabytí nemovitosti 4% – dost nákladný vstup do vaší investice do nemovitostí
 • Pořizovací náklady pro rekonstrukci a vybavení bytu k pronájmu
 • Nebonitní nájemníci a nedostatek nájemníků
 • Náklady s opravou a údržbou nemovitosti. Nejen fond oprav vám bude brát během pronájmu a vlastnictví nemovitosti peníze
 • Riziková lokalita, sousedé, oblast (kriminalita, hluk)
 • Tržní cena nemovitosti nemovitosti není vždy odhadní cenou
 • Nevhodná dlouhodobá lokalita – Ne každá lokalita si po celou dobu udrží svou atraktivitu pronájmu a pracovních příležitostí
 • Nevhodný územní plán sníží cenu pronájmu (obchvaty, výstavba sídliště, továrny atd.)
 • … a další

 

Jak investovat do nemovitostí výhodněji a bez práce i starostí

Jako vhodné řešení je k dispozici nová emise realitních dluhopisů M&M REALITY INVEST a.s. Dluhopis má fixní roční výnos 5%. Dluhopis je bez poplatků a roční výnos je připisován automaticky na zvolený bankovní účet, a to rovnou očištěný o daň z příjmů. Tím pádem je čistý roční výnos 4,25%. V případě nákupu dluhopisů právnickou osobou se vyplácí celá částka.

Pokud nemáte žádné zkušenosti, dostatek kapitálu ani přehled o příležitostech a možných rizicích, zbytečně riskujete své peníze na jednom projektu. Nechte to na profesionálech. Bez jakýchkoliv nákladů, poplatků, času spojeného s hledáním vhodné nemovitosti, spolehlivých nájemců a vším okolo, získáte každý rok čistý výnos přímo na váš bankovní účet. O vše ostatní už se postará tým profesionálů.

 

Kdy je vhodné využít dluhopisy M&M:

 1. Máte peníze z prodeje nemovitosti
 2. Máte hotovost na koupi nemovitosti, ale díky zhodnocení 5% ročně se vám vyplatí použít jen část a na zbytek si vezměte hypotéku (Nechte si spočítat své možnosti ZDE)
 3. Máte naspořené peníze a hledáte jejich zhodnocení
 4. Končí vám Stavební spoření a chcete lepší zhodnocení uspořených peněz, tentokrát bez poplatků
 5. Chcete dát svým vnoučatům peníze, ale ještě je čas využít zhodnocení
 6. … a spoustu dalších možností

 

Jak a kde investovat do dluhopisů

Jak investovat do nemovitostí s dluhopisem? Jednoduše. Sjednejte si se mnou schůzku a vše zvládneme elektronicky během posezení u kávy. K dispozici jsou i moji kolegové po celé České republice.

Detaily dluhopisu

První emise dluhopisů byla vydána v listopadu 2018 a to na 5 let. První odkupy zpět eminentovi, jsou možné po 3 a 4 letech. Cena dluhopisu je 100.000 Kč, emise dluhopisů k dispozici k 31.1.2019: Zbývá přibližně 350.000.000 Kč z celkové emise 500.000.000 Kč (stav k 1.2.2019)

Právě teď tedy máte možnost výhodněji a levněji zhodnotit vaše úspory. Kontaktujte mne, dokud ještě jsou dluhopisy k dispozici.

[]
1 Step 1
Realitní dluhopisy M&M Reality Invest a.s.
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /
Previous
Next

PŘEHLED RECENZE
Likvidita
Výnos dluhopisu
Vhodnost
Sdílejte
Předchozí článekJaké jsou možnosti financování vlastního bydlení a co využít a ušetřit
Další článek​​​Nejlepší hypotéka na vlastní bydlení podle vašich možností a plánů
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Díky své historii ve světě hypoték a úvěrů na bydlení, předchozím obchodům a zejména spolupráci s M&M reality a M&M finance mám pro své klienty nejen lepší podmínky a výhody v bankách, ale také širokou nabídku nemovitostí ke koupi a přístup k neveřejným nabídkám, včetně vyplácení odměn a provizí za doporučení nemovitostí k prodeji nebo pronájmu a také za klienty se zájmem o hypotéku.