Jak funguje Plná peněženka a jak získat ještě vyšší odměny

Jak funguje Plná peněženka

Pokud nakupujete přes internet, určitě se Vám bude hodit služba Plná Peněženka. Tato služba je označována jako „cash-back“. Pro nováčky stačí jednoduché vysvětlení, jde o systém odměn, kdy za každý Váš nákup u zvoleného obchodu získáte zpět část svých peněz jako odměnu.

Jednoduchou a bezplatnou registrací do tohoto systému získáte nejen registrační bonus 50,- Kč, vyšší odměnu pro nákupy v prvních 30 dnech (oboje ke dni 24.8.2016, situace se může měnit), ale také peníze zpět za každý Váš nákup v některém e-shopu z opravdu velikého seznamu.

Jak získáte Vaše peníze od Plná peněženka zpět a 2.000,- Kč navíc jako bonus

[indeed-social-locker sm_list=’fb,go1′ sm_template=’ism_template_1′ sm_list_align=’horizontal‘ sm_display_counts=’false‘ sm_display_full_name=’true‘ unlock_type=1 locker_template=3 sm_d_text='<h2>Tato informace je skrytá<br></h2><p>Pro její zobrazení stačí kliknout na spodní tlačítko Facebook nebo Google+ a sdílet tento článek na Vaší zdi<br></p>‘ reset_locker=1 locker_reset_after=2 locker_reset_type=’days‘ ism_overlock=’default‘ ]Po dokončení registrace a ověření Vaší e-mailové adresy, máte k dispozici přehledný seznam e-shopů a služeb. Postačí tedy jen kliknout na odkaz a přejít přímo do zvoleného obchodu. Zde si vyberete a nakoupíte vše potřebné. Po odeslání objednávky je v systému Plná peněženka doplněn zápis o výši nákupu a také odpovídající odměna. To ale není vše. K registraci získáte i možnost další extra odměny až 2.000,- Kč!

Po uhrazení Vaší objednávky z e-shopu přes systém Plná peněženka, se odměna připíše na Váš uživatelský účet. Peníze si pak jen jednoduše převedete na vlastní bankovní účet. Takový převod trvá cca do 3 dnů. Je ale potřeba počkat 14 dnů, kdy běží lhůta pro vrácení zakoupeného zboží.

[button color=“orange“ size=“large“ type=“square“ target=“_blank“ link=“http://goo.gl/XNgvwu“]CHCI ZÍSKAT EXTRA ODMĚNU AŽ 2.000,- KČ[/button] [/indeed-social-locker]

Z čeho vyplácí Plná peněženka odměny?

Cash-back systém od Plné peněženky funguje jako provizní systém (Affiliate). Pokud se dostanete do e-shopu v seznamu spolupracujících partnerů přes unikátní odkaz, prodejce z každého takového systému vyplácí provozovateli Plné peněženky odměnu. O tu se s Vámi pak provozovatel podělí.

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next