Jak funguje Plná peněženka a jak získat ještě vyšší odměny

Jak funguje Plná peněženka
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pokud nakupujete přes internet, určitě se Vám bude hodit služba Plná Peněženka. Tato služba je označována jako „cash-back“. Pro nováčky stačí jednoduché vysvětlení, jde o systém odměn, kdy za každý Váš nákup u zvoleného obchodu získáte zpět část svých peněz jako odměnu.

Jednoduchou a bezplatnou registrací do tohoto systému získáte nejen registrační bonus 50,- Kč, vyšší odměnu pro nákupy v prvních 30 dnech (oboje ke dni 24.8.2016, situace se může měnit), ale také peníze zpět za každý Váš nákup v některém e-shopu z opravdu velikého seznamu.

Jak získáte Vaše peníze od Plná peněženka zpět a 2.000,- Kč navíc jako bonus

[indeed-social-locker sm_list=’fb,go1′ sm_template=’ism_template_1′ sm_list_align=’horizontal‘ sm_display_counts=’false‘ sm_display_full_name=’true‘ unlock_type=1 locker_template=3 sm_d_text='<h2>Tato informace je skrytá<br></h2><p>Pro její zobrazení stačí kliknout na spodní tlačítko Facebook nebo Google+ a sdílet tento článek na Vaší zdi<br></p>‘ reset_locker=1 locker_reset_after=2 locker_reset_type=’days‘ ism_overlock=’default‘ ]Po dokončení registrace a ověření Vaší e-mailové adresy, máte k dispozici přehledný seznam e-shopů a služeb. Postačí tedy jen kliknout na odkaz a přejít přímo do zvoleného obchodu. Zde si vyberete a nakoupíte vše potřebné. Po odeslání objednávky je v systému Plná peněženka doplněn zápis o výši nákupu a také odpovídající odměna. To ale není vše. K registraci získáte i možnost další extra odměny až 2.000,- Kč!

Po uhrazení Vaší objednávky z e-shopu přes systém Plná peněženka, se odměna připíše na Váš uživatelský účet. Peníze si pak jen jednoduše převedete na vlastní bankovní účet. Takový převod trvá cca do 3 dnů. Je ale potřeba počkat 14 dnů, kdy běží lhůta pro vrácení zakoupeného zboží.

[button color=“orange“ size=“large“ type=“square“ target=“_blank“ link=“http://goo.gl/XNgvwu“]CHCI ZÍSKAT EXTRA ODMĚNU AŽ 2.000,- KČ[/button] [/indeed-social-locker]

Z čeho vyplácí Plná peněženka odměny?

Cash-back systém od Plné peněženky funguje jako provizní systém (Affiliate). Pokud se dostanete do e-shopu v seznamu spolupracujících partnerů přes unikátní odkaz, prodejce z každého takového systému vyplácí provozovateli Plné peněženky odměnu. O tu se s Vámi pak provozovatel podělí.

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next