Investovat do nemovitostí jde již od 100 Kč měsíčně s výnosem 4,85% ročně

Ne každý má dostatek úspor, aby mohl investovat do nemovitostí tak, že je pronajímá a splácí tak případnou hypotéku. Právě proto je zde alternativa pro drobné investory. Každý měsíc můžete zasílat své pravidelné vklady již od 100 Kč do nemovitostního fondu. Díky této pravidelné investici neřešíte případné výkyvy trhu, jako tomu bývá u otevřených podílových fondů, a tím pádem máte již od začátku stabilnější zhodnocení i na kratší dobu.

K začátku dubna 2020 byl roční výnos tohoto realitního fondu 4,85%. To je podstatně více, než co třeba nabízí stavební spoření. Peníze nemáte nijak vázány a během několika dnů je lze v případě potřeby získat. U stavebního spoření přijdete o státní podporu, takže další výhoda.

Tento realitní fond investuje výlučně do komerčních nemovitostních aktiv na území České republiky.

Tento realitní fond investuje do nemovitostních společností, které jsou vlastníky konkrétních komerčních nemovitostí, jako třeba obchodní centra, komerční sklady, kancelářské budovy a podobně). Fond investuje pouze do již fungujících projektů s dlouhodobým potenciálem stabilního výnosu. Nemovitosti jsou obsazené spolehlivými nájemníky s dlouhodobými nájemními kontrakty. Jde zejména o velké společnosti a prodejny. O jaké se jedná? TESCO, OBI, Penny market, Mountfield, Rossman, Drogerie Teta, Pepco, Electro World, Cine Star a další. To je dostatečně vysvětlující a hodnotící faktor, že je zde výnos opravdu zajištěn.

Získejte také výnos z nájemních smluv od známých společností. Vyplňte kontaktní formulář a dořešíme vše potřebné.

[fc id=’44‘ align=’center‘][/fc]

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek