Jak na bezpečný a pohodlný přivýdělek na mateřské dovolené

Proč přivýdělek? Je to ideální možnost, pokud krátkodobě nevycházíte s penězi nebo si jen chcete zajistit více peněz na mateřské dovolené nebo ke studiu a nemůžete se práci na plný úvazek plně věnovat.

Jaký přivýdělek z domova zvolit a na co si dát pozor?

Na internetu i v denním tisku je nyní k dispozici spousta nabídek, jak si jednoduše vydělat další peníze navíc. Takový přivýdělek ale nebývá vždy ve Váš prospěch a ne vždy se dočkáte peněz. Zejména pokud…

reagujete na nabídky se zálohou platbou za sjednání přivýdělku. V takovém případě obdržíte pouze obálku se soupisem možností kam se znovu obrátit s dotazem na přivýdělek a radu, aby jste si okopírovali obdržené materiály a spolu s průvodním dopisem je také za poplatek rozesílali. Tudy cesta nevede.

Zvažte Vaše schopnosti pro přivýdělek z domova

Nejdříve si zvolte to, co by Vás doopravdy bavilo. Tím myslím i po počáteční euforii z něčeho nového. Dále si vyberte tu možnost pro přivýdělek. která pro Vás bude opravdu přínosem. Chcete hodiny skládat zásilky a tužky za pár haléřů, nebo můžete vyřídit pár telefonátů a vydělat si stovky korun až tisíce? I takový rozptyl pro přivýdělky z domova existuje.

Přivýdělek nejen z domova, ale i odkudkoliv

Zejména v době mobilního internetu, chytrých telefonů a tabletů si můžete sami určit, kdy a odkud chcete zrovna pracovat. Zejména ve službách pro online je spousta příležitostí pro méně placené práce. Profesionálové v tomto oboru se totiž soustředí na práci za opravdu vysoké peníze. Tu drobnou administrativu atd rádi přenechají někomu jinému.

Již nyní tedy máte k dispozici zejména:

  • Psaní článků na zakázku za odměnu – Odměny za texty jsou od 70,- Kč až 400,- Kč za normostranu (tj. 1.800 znaků včetně mezer). Výše odměny je závislá a postupně stoupá dle Vašich dovedností, stylu psaní a postupně rozrůstajícího se portfolia článků. Nemusíte být žádný profík, postačí jen uživatelsky srozumitelné texty, zejména pro různé blogy. Pokud máte nějakého koníčka, jako třeba psi, sport atd., určitě se spacializujte na své téma.

[button color=“green“ size=“large“ type=““ target=““ link=“https://petrparizek.cz/psani-clanku-za-odmenu/“]CHCI ODMĚNU ZA PSANÍ ČLÁNKŮ[/button]

  • Odměny za doporučené klienty – na www.odmenyzahypoteky.cz můžete získat odměnu za každého doporučeného klienta na hypotéku. Spousta lidí z Vašeho okolí nebo i v rodině určitě řeší hypotéku. Ať už potřebují novou hypotéku nebo se jim blíží refinancování hypotéky, v obouch případech mají k dispozici mnohem lepší informace, možnosti, podmínky a služby, než když si zařizují hypotéku sami.

[button color=“green“ size=“large“ type=““ target=““ link=“http://www.odmenyzahypoteky.cz“]CHCI ODMĚNU ZA DOPORUČENÍ[/button]

  • Výdělek na Facebooku za sdílení odkazů – Skoro každý uživatel PC a chytrého telefonu má profil na Facebooku. S přáteli pak sdílíte své zážitky, emoce a plány. Facebook lze ale také použít jako vhodný nástroj pro výdělek. Stačí jen sdílet vhodně zvolené odkazy a pokud na ně někdo klikne a využije nabízenou službu/nákup, Vám se připíše odměna podle výše útraty. Můžete nabízet produkty z e-shopů, ale zde je odměna jen pár procent. Lepší je pro Vás sdílení nabídek služeb, úvěrů a pojištění. V takových případech je jednorázová odměna třeba i 600,- Kč a více.Dejte si ale pozor, Facebook takové odkazy často překóduje. Proto je lepší získat svůj unikátní odkaz, ten poté jednoduše zkrátit třeba přes službu www.goo.gl a sdílet takto získaný odkaz. Dokonce tak získáte přehled, kolik lidí na Vaše odkazy kliklo.Většího efektu dosáhnete, pokud se přidáte i do různých tématických skupin na Facebooku, kam poté vkládáte svoje odkazy.

[button color=“blue“ size=“large“ type=““ target=““ link=“https://petrparizek.cz/vydelek-na-facebooku/“]CHCI VYDĚLÁVAT NA FACEBOOKU[/button]

  • Roznášení letáků ve Vašem okolí – hlavně velké obchody, jako Hypernova, Lídl, Kaufland atd., vydávají každý týden letáky a tiskopisy, které potom nechávají roznášet do schránek. V tomto přivýdělku spojíte příjemnou procházku s kočárkem spolu s užitečným výdělkem. Bohužel v zimním období a v dešti to není moc pohodlné. Já osobně doporučuji zůstat v teple domova a vydělávat přes počítač.

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek