​​​Nejlepší hypotéka na vlastní bydlení podle vašich možností a plánů

​​​​​​​​​​Nová nejlepší hypotéka na vlastní bydlení podle vašich možností

Jaká je vlastně nejlepší hypotéka a jak jí získáte? Na internetu je spousta nabídek online porovnání a kalkulací. Ve skutečnosti jsou to jen formuláře, přes které odešlete své kontakty a dostanete nabídky jednotlivých bank s aktuální úrokovou sazbou. Teprve poté se vám ozve někdo, s kým případně můžete řešit hypotéku. Pro své klienty šetřím peníze i čas. Proto vás nelákám na nereálné nabídky, ale během předhypoteční konzultace vybereme společně řešení, které odpovídá vašim možnostem a plánům. Podle toho pak vytvořím základní kalkulace nejvhodnější poskytovatelů a zajistím individuální nabídky a kompletní řešení nejen pro hypotéky, ale i pro kombinace financování. Samozřejmostí je i zajištění podmínek čerpání hypotečního úvěru.

Nejlepší hypotéka není jen o úrokové sazbě

Při výběru hypotéky nebo úvěru od stavební spořitelny není dobré se rozhodovat pouze podle úrokové sazby. Je potřeba porovnat veškeré náklady a poplatky spojené s hypotékou. Konečné porovnání, které klientům připravuji, je na první období platnosti úrokové sazby (fixace hypotéky). Nikdo totiž neví, jaké podmínky a úroky budou za 5 a více let. Proto je zbytek výpočtu orientační.

[button color=“blue“ size=“large“ type=““ target=““ link=“#formular“]CHCI ZÍSKAT NEJLEPŠÍ NABÍDKU HYPOTÉKY[/button]

Láká vás banka na slevu úrokové sazby, pokud využijete jejich pojištění? Zajistím vám slevu i bez bankopojištění. Tato varianta totiž ne vždy kryje potřebná rizika.

Porovnání tak bude rozhodující celkový rozdíl nákladů. Budete tak vědět, která z nabídky je ta nejlepší hypotéka a kolik celkově přeplatíte během první fixace. Samozřejmě mám i možnosti, jak se připravit na další období fixace hypotéky a ušetřit tak další peníze.

Také kombinace dalších vhodných produktů vám zajistí bezpečnější a levnější splácení. Hypotéka je přece jen závazek na delší dobu a je lepší být připraven na nečekané a nepříjemné situace.

Nejlepší hypotéka krok za krokem

Jak získat lepší nabídku než ve Vaší bance? Jednoduše. Pomocí formuláře pod tímto článkem odešlete své kontakty a já si s vámi sjednám schůzku a dořešíme vše potřebné. Nejsem banka, takže jsem po dohodě pro své klienty k dispozici během celého dne, večer i o víkendech. Nejlepší hypotéka je vám tak mnohem blíž.

[]
1 Step 1
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Odeslání formuláře není závazným právním jednáním vedoucím k uzavření, ukončení či jiné změně jakékoliv smlouvy

Previous
Next

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next