V pokračování článku s tématem na co si dát pozor při koupi bytu. Tentokrát se zaměříme na to, jak řešit financování, první návštěvu nemovitosti a komunikaci s prodejcem nebo realitní kanceláří.

Proč je článek uzamčený? Protože své služby a některé informace poskytuji pouze svým klientům a příznivcům. Přidejte se a sdílejte článek na svém Facebooku. Získáte tak přístup k praktickým informacím. Můžete se také přihlásit k bezplatnému odběru novinek a tipů nejen ze světa financí.

JSTE REALITNÍ MAKLÉŘ?

Využijte specializovaný web k propagaci Vašich služeb nebo celé realitní kanceláře. Součástí specializovaného adresáře je i využití marketingových služeb.

CHCI ZÍSKAT VÝHODY PRO REALITNÍ MAKLÉŘE

Nezapomeňte sdílet tento článek s přáteli

Sdílejte na Facebooku

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.