Už jste zaplatili rezervační poplatek a Vaše letní dovolená u moře už se blíží, nebo teprve nějakou vybíráte? V tom případě je dobré si nejdříve přečíst tipy a návody, jak ušetřit a jak neprodělat na Vaší dovolené. Samozřejmě nejde o kompletní seznam všech rizik, proto uvítám i Vaše návrhy na doplnění článku. Podělit s ostatními se můžete přes formulář na konci tohoto článku.

Chytrá dovolená? Sázejte na jistotu

Letní dovolená u moře a její nástrahy

Doporučení a nástrahy jsou sepisovány postupně od výběru dovolené přes cestu na dovolenou až po návrat z dovolené. Jednotlivé body na seznamu jsem i barevně odlišil. K dispozici jsou  Doporučení  –  Rizika  –  Tipy a triky 

Podělte se s ostatními a sdílejte Vaše zkušenosti

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Informace odeslané tímto formulářem podléhají ochraně osobních dat na základě Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. ledna 2015. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. 

Previous
Next
Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.