Facebook – fenomén dnešní doby, přináší kromě spojení s přáteli i spoustu reklamy a nabídek pro výdělky na Facebooku. Nejspíš i Vaši přátele sdíleli na zdi nějakou nabídku na jednoduchou cestu k super výdělkům. Proč? Protože takové výdělky jsou v 99% založeny na MLM systému, podvodech nebo produktech, které k poměru za vynaložené úsilí přinesou pouze minimum příjmu.

Nejčastější varianty (ne)-výdělků na Facebooku

Na Facebooku je samozřejmě spousta nabídek na výdělky a není možné je ve článku vypsat všechny. Rozeberu proto jejich jednotlivé varianty a připojím i svůj názor na možná rizika.

Výdělky na Facebooku nebo ztráta času?

Máte vlastní zkušenosti? Podělte se s ostatními a zašlete nám svůj příběh

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Informace odeslané tímto formulářem podléhají ochraně osobních dat na základě Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. ledna 2015. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. 

Previous
Next
Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.