Pomůžete mi najít vhodnou nemovitost pro mé klienty?

Hledám vhodné domy, byty i pozemky

Jak jistě víte, tak se specializuji na hypotéky. V současné době mám vlastní klienty, kteří hledají vhodnou nemovitost. Tito klienti mají buď hotovost, pohotovostní úvěr nebo jsou předschválení na hypotéku. Tím pádem půjde o rychlý prodej.

Právě proto jsem také připravil tento formulář, díky kterému nám můžete pomoci najít nemovitost pro naše klienty, a za to získáte finanční odměnu.

Jaké hledám nemovitosti? Jde hlavně o byty, byty před rekonstrukcí, rodinné domy, pozemky určené pro výstavbu a také nemovitosti zatížené exekucí nebo před dražbou.

Odeslání kontaktu na prodejce

Jak jsem řekl, je to úplně jednoduché. Stačí odeslat kontakty na vlastníka nemovitosti, který jí má v plánu prodat nebo pronajímat. Pokud půjde o vhodnou nemovitost, mám kontakty na prověřené kupující a investory, kteří nemovitost koupí. Vy získáte odměnu z prodeje a prodávající má rychle prodanou nemovitost za odpovídající cenu (a někdy i za vyšší cenu, než očekával)

Jaká bude vaše odměna?

Za každé doporučení na nemovitost, kterou získáme pro naše klienty, získáte finanční odměnu, a to až do výše 10% z provize realtní kanceláře. Výše jedné vyplacené odměny je omezena do 10.000 Kč.

Pro opravdu aktivní tipaře ale máme individuální nabídu, díky které vyplácené provize navýšíme.

Petr Pařízek - hypoteční a úvěrový specialista

Petr Pařízek

Hypoteční a úvěrový specialista


Již od roku 2011 řeším pro své klienty nové hypotéky, refinancování hypoték a refinancování nevýhodných úvěrů nebo půjček do levnějšího řešení. Zajistím Vám nejen vše potřebné, ale hlavně nejdříve poskytuji nezbytnou konzultaci. Spočítat hypotéku na online kalkulačce prostě nestačí. Získejte se mnou výhody a lepší služby, než ve své bance nebo od finančního poradce.

© Provozovatel: Petr Pařízek, IČ: 711 07 762, sídlo: Okružní 2054, Nymburk. Provozovatel je zapsán v Živnostenském rejstříku. Provozovatel je vázaným zástupcem M&M finance company s.r.o., a to dle zápisu ČNB. Ochrana osobních údajů podléhá Zákonu č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.